STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

01/02/08 10:53:05

Witam Mamy Kochane Bardzo dziękujemy za gratulacje! Evanikaa : Koniecznie na basen należy zabrać ze sobą pieluchy do wody , najtańsze są w Kauflandzie , w tesko są 10 zł droższe !! , ręcznik, i picie po basenie , Ala mało pije ale po basenie potrafi wypić 150ml soczku lub herbatki. Słyszałam ze w Aqua Academy nie udzielają telefonicznej informacji. Podobno jest tam niesamowity wypas ale cena tez jest nie mała za 30 minut – 60 zł , my za 30 minut płacimy 20zł .

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

31/01/08 16:52:03

Witam Mamy Kochane Ależ ten czas leci , co dzień obiecuje że coś napisze i leci godzina z godzina.. biala_dama : leń się jak tylko się da, jak ja bym chciała jeden dzień z zeszłego roku . Taki na luzie całkowitym. Teraz czas będzie upływał od kolejnej wizyty i USG , cudowne chwile przed Tobą . evanikaa: A gdzie się wybieracie na ten basen , my jedzimy na WDS tu jest strona http://www.wodnehobby.pl/index.php?w=1024&h=768 i tak jak ewelinek napisała faktycznie byłam przerażona jak pani ja przeciągnęła pod wodą, http://pl.youtube.com/watch?v=kgMH9BFHvLI Mamy pierwszą perełkę w buzi – dziś ja wystukałam łyżeczka bo jeszcze jej widać ale !!

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

25/01/08 18:34:36

Witam wieczorem ewelinek: Karolinka pięknie zasówa evanikaa: Miałam napisać jaki mamy rozkład dnia i zapomniałam 7-8 jemy kaszkę 150 ,l( tą o której wcześniej pisałam) 10 sniadanko – troche chleba z masłem i do tego jogurt ( jogobela wszystkie smaki) 12-13 obiadek , gotuje jej zupę to jest pierwsze danie, a na drugie pół słoiczka dużego z mięskiem lub z żółtkiem lub z rybką . 16 - mleko 150 ml 18 deserek: wcina wszytkie owoce czyli mieszam banana z kiwi ; banan z jabłkiem ; robie kisiel z porzeczek ze słoika, lub po prostu daje słoiczek 19 -20 po kąpieli jest mleko+kasza 180 ml No i nocka 3 mleko 150 ml Alka ostatnio ma bardzo dobry apetyt co się da zauważyć nosząc ja/

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

24/01/08 17:51:17

Witam wieczorem Ewelinek: Julka jak nic na modelkę się szkoli przed mamy aparatem , no a Karolinka no cóż nie jedna kobieta by jej mogła pozazdrościć tak ślicznych włosów a i te piękne uzębienie. Oj coś wygląda to na grypę żołądkową , uważaj na odwonienie. Wrześniówka: zacznij od podawania kleiku Oleńce i to dodawaj tylko odrobine na początku i stopniowo zwiększaj , a jak się już oswoi z kleikiem wprowadź kaszkę kukurydzianą lub ryżową, a na końcu smakowe, przynajmniej u nas podziałało , a i Ala nie lubi gęstej kaszy . Evanikaa: ja podaje Ali kaszkę z glutenem Hippa truskawkową , ona jest po 5 miesiącu, Ali bardzo ona smakuje. kama32: co do wieku , tez czuje się bardzo młodo , no ale zegar biologiczny tyka , drugie dziecko wieku 35 lat to już lekkie obciążenie dla organizmu. No ale to moja wina należało myśleć o dziecku mając 25 -29 lat a nie szaleć. Wybieram się na basen na 19 może któraś z was się skusi . Dziś potruchtałam po sali – jestem zdruzgota swoją kondycja a raczej jej brakiem , ach , długo potrwa wracanie do formy.

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

23/01/08 11:15:54

Witam Mamy Kochane Ależ czytania no no dawno tak nie było Ewelinek: jak wrzucisz ten filmik i wyskoczy tobie błąd to cofnij i wrzuć go jeszcze raz pójdzie znacznie szybciej i powinno być juz Oki. Napisze później bo Alka mi się gramoli pod nogi