STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

24/02/08 11:48:30

Czesc Mamy Kochane No i moje obawy się sprawdziły bylisym w szpitalu do czwartku do wczorajszego wieczora. Ala wylądowała w szpitalu z odwodnieniem do tego doszła wysoka gorączka. Dostaliśmy 2 kroplówki na dzień doby i dopiero wczoraj przed wyjściem trzecią. Tak to nić nam nie podawali. Jak nie nasze delikatne namowy na pewno byśmy zostali i na dzisiejszą noc. Oczywiście sytuacja nie jest nadal opanowana bo Ala ma okrutnie dużą biegunkę, mało je i pije no ale pozbyliśmy się wymiotów i temperatury. I jest tak strasznie chudziutka ze nie wiem kiedy ona do siebie dojdzie . Trudno coś napisać bo szpital nasz to temat rzeka w każdym razie jak złość mi nie przejdzie i będę miała czas to pójdę do dyrektora szpitala i go najzwyczajniej opierdole (sorki ale inaczej się nie dało ) za burdel jak tam jest. Na 12 niemowlaków + chłopczyk niepełnosprawny + z porażeniem jest JEDNA PIELĘGNIARKA !! Spałam z Alą na podłodze – oczywiście ona na materacu a ja na karimacie aby mieć ją blisko siebie. Dzieci leżą z zapaleniem płuc i biegunką w jednym boksie!!. Dziecko 5 miesięczne rzyga pół nocy na płacz mamy pielęgniarka odpowiada : co pani tak panikuje. Wiem że się powtarzam ale uważajcie na wasze maluszki

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

21/02/08 14:38:21

Czesc Mamy Kochane No no ale fajnie poczytać, co u maluszków i ich mam słychać. Ach te uśmiechnięte śliczne dziewczynki – cuda. :) A ja tylko wpadłam napisać że mamy nawrót choroby. :( :( :( Tym razem nie ma biegunki ale są wymioty które są znacznie niebezpieczniejsze, a do tego nie chce pic i ma ciągle suche pieluszki. Byliśmy dzis u doktor , jak się nie poprawi mamy skierowanie do szpitala . Tamtym razem ja z Alką chorowałam a teraz męża rozebrało. Po prostu masakra !! Ala od 2 miesięcy przybrała 450 gr . waży teraz 8 kg !! Uważajcie na to dziadostwo !!

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

20/02/08 11:13:14

Witam Mamy Kochane Ewelinek: współczuje tych problemów w pracy, mi ostatnio się śniło że nie pracuje już w szkole i byłam w tym śnie bardzo zawiedziona że mam inną prace, bo grunt to lubić to co się robi!! No właśnie a my mamy ferie i jest bosko, głównie spędzamy czas na zabawie z Alką i nadrabianiem zaległości w spaniu, wczoraj trochę przesadziliśmy , położyliśmy się o 17 w trójeczkę na wyrku i zasneliśmy do 20.20!! czyli wstaliśmy o godzinie o której zazwyczaj Ala już śpi. Kama : Lekarz pierwsza klasa z Ciebie , Co do Danio ja nie daje Ali tam jest skrobia modyfikowana brrrr, a zajada sie jogobela i to wszytkimi smakami. A w biedronce są fajne maty antypoślizgowe za 12,99 , różne wielkości !!

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

12/02/08 11:59:43

Witam Mamy Kama : Kuchnia pomysłowa , nigdy bym nie pomyślała że można fronty na górze zrobic inne i na dole, ale efekt jest bardzo fajny . Eweliinek: no już czas na zdradzenie jakiś szczegółów odnośnie pracy !! Jacuś wyszedł w niedziele, jest osłabiony , i musi wandal dużo pić i przyjmować elektrolity. Alka też już wraca do zdrowia, kubki są już co 2-3 godziny !! sukces.

STARGARDZIANKI JESTEŚCIE JESZCZE???

10/02/08 10:31:31

Witam Mamy Kochane Ewelinek: jak ja Ciebie rozumie , Alka nam się rozłożyła ma grypę – żołądkową , od czwartku . To nasza pierwsza choroba i do tego ja w prac ona z dziadkami. Na szczęście nie ma wymiotów , za to kupka jest co kilka minut. Brata syn Jacuś leży w szpitalu ( zresztą wynika na to że on Ale zaraził) bo doszło do odwodnienia . Z bratem rozmawiałam wieczorem mów że pół oddziału dziecięcego leżą dzieci z tymi samymi objawami : biegunka, wymioty, odwodnienie. Mamy jak nie musicie nie bierzcie nigdzie dzieciaczków: do sklepów, do kina, na „kulki” do innych dzieci ( i tu mam wyrzuty sumienia bo nie wiem czy nie zaraziła Ala Wojtusia i Kacperka ) . Trzymajcie się zdrowo !!