***Sierpniowe staranka*** :-)

18/08/08 13:17:15

Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie jakie badania wykonuje się początkowo w kierunku niepłodności i kiedy lekarz zaleca zbadanie nasienia u mężczyzny, na początku czy dopiero po badaniach kobiety??

***Sierpniowe staranka*** :-)

18/08/08 11:37:24

[quote="anette77":2d2yulv8]powoli zaczynam wierzyc ze mi sie juz nigdy nie uda :cry:
Ja niestety już w to uwierzyłam. Skazałam siebie na niepowodzenie, w dodatku pokłóciłam się z mężem i powiedziałam, żeby znalazł sobie taką co mu dzieci urodzi, bo ja to sie już do niczego nie nadaję. Mam takiego doła, że szkoda gadać, pisać i już wiem że nic mi nie pomoże, ani słynna "potęga podświadomości", ani magiczne "pozytywne myślenie", kiedyś to może zaczęłabym sie jeszcze modlić, a teraz już nawet tego mi się nie chce.

***Sierpniowe staranka*** :-)

18/08/08 09:08:39

Dziewczyny dziękuję Wam za dobre słowa, chyba po to tu napisałam, żeby mimo wszystko przeczytać, że nie trzeba się poddawać. Wiem, że to śmieszne, że mam takie nastawienie już na początku ale naprawdę czuję się tak jakbym starała sie co najmniej 3 lata...jestem zrozpaczona :cry:

***Sierpniowe staranka*** :-)

18/08/08 08:55:46

Cześć dziewczyny:) Pewnie niektóre z Was pamiętają mnie z lipcowych staranek. Miałam przerwę od forum, spowodowaną najpierw urlopem, a później jakoś tak czasu nie było żeby tu do Was zaglądać. U mnie niestety kolejna @ . Tym razem przeżyłam to strasznie, mimo że to "dopiero" 3 cykl starań. Pojechaliśmy nad morze, pogodę mieliśmy przepiękną, naprawdę wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy i do tego wszystkiego "te" dni wypadły właśnie na urlopie. Po owulacji czułam się ekstra, w ogóle nie bolały mnie piersi co u mnie jest naprawdę nie do pomyślenia, żadnego PMS, brzuch nie bolał mnie w ogóle, @ spóźniała się trzy dni i co, wczoraj przyszła ze zdwojoną siłą ledwo żyję...nie wiem jak Wy ale ja się załamałam, totalnie, do tego stopnia że zaczęłam już mówić o sobie jako bezpłodna. Nie mam już żadnej nadziei. Za tydzień idę do lekarza zrobić w końcu porządek z ta moja nadżerką. Lekarz mnie uprzedzał, że przez nią mogę mieć problem z zajściem ale znam tyle dziewczyn, którym nadżerka w tym nie przeszkodziła, że po prostu w to nie wierzę. Proszę nie wpisywać mnie na listę (nie chcę patrzeć jak mam @ przy swoim nicku) :( Pozdrawiam Was i gratuluje wytrwałym w walce!!

LIPCOWE STARANKA O DZIDZIE :)

18/07/08 15:11:49

[quote="anette77":1z1eytn2]nie uda sie nie uda w tym miesiacu znowu bede miala tylko grube uda :evil: malpa nadchodzi :evil:
Wszelkim @ wstrętnym mówimy NIEEEEEEEE :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: :zł: