GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

09/03/09 18:33:05

no wiec mama chodzę do doktora Zinkiewicza.

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

09/03/09 14:16:31

Cześć dziewczyny :) Ale dużo napisałyście :shock:. no wiec mama dziękuję za powitanie :). I dziękuję dziewczyny za odpowiedzi o tym, kiedy poczułyście ruchy, wcześniej nie miałam czasu odpowiadać, przepraszam :oops:. A teraz już dziękuję za gratulacje :). W tę sobotę, w którą poczułam, jak maluszek się rusza, to śmiesznie wyszło, bo siedziałam i marudziłam Małżowi, dlaczego jeszcze nic... I wpadłam na pomysł, że puszczę mu muzyczkę - delfinki dla kobiet w ciąży - i tak puszczałam, puszczałam chyba z pół godziny, jeśli nie dłużej. I wygląda na to, że dzidź nie zdzierżył :D. Dzisiaj miałam niezbyt fajną noc, bo generalnie dobrze się czuję, żadnych dolegliwości, a tu w nocy obudziłam się i czuję, że brzuch strasznie twardy :(. I tak około pół godziny, wstawałam, chodziłam, kładłam się i nic. W końcu łyknęłam no-spę i zasnęłam chyba ze zmęczenia. A ta twardość to był taki wałeczek, myślicie, że to mógł dzidź mój tak się wypchnąć? W przyszłą środę idziemy na USG połówkowe, już się nie mogę doczekać :aa:. Przepraszam dziewczyny, że nie odnoszę się do Waszych wpisów, ale jeszcze dobrze nie ogarniam tego wszystkiego, jestem też na innym etapie, bo dopiero czekam na tą swoją Kruszynkę :). Ale czytam i podoba mi się. Szylusia mam nadzieję, że z kolanem już lepiej. Fryzura synka po zmianie na korzyść :). no wiec mama, współczuję wczorajszego dnia, czasem też tak mam, że tylko usiaść i płakać :(. Doczytałam jescze o Indze, fajnie, że się doczekała porodu. Ale pomyślałam sobie, takie plany, szpital w Pucku, poród w wodzie, a tu życie jak zwykle decyduje samo :(. I nie można sobie ot tak, przewidzieć. Pozdrawiam Was serdecznie :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

05/03/09 15:10:59

Cześć dziewczyny :) Wpadłam tylko na chwilę, zalatana jestem :). Mam postanowienie nadrobić wszystko w weekend, melduję się, że żyjemy i że... 28 lutego dzidź puknął :mis: (18t 3d). Tak sobie myślę, że pewnie wcześniej dawał jakieś sygnały, tylko ja ich nie umiałam wychwycić :oops:, bo od tamtej pory czujemy pod ręką, albo możemy zobaczyć, jak brzuch podskakuje :$%^:. Pozdrawiam Was serdecznie i do przeczytania :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

28/02/09 12:00:24

Cześć dziewczyny :) Kurczę, nie mogę nadążyć :oops:, ale będę się starała w miarę możliwości. PATKAD cieszę się, że napisałaś tak o tych szpitalach. Jak czytam różne opowieści na ch, to dochodzę do wniosku, że nigdzie nie ma tak, żeby wszystkim pasowało, do tego jesteśmy różne i dużo też od tego zależy. Co do namiarów na prywatną położną - chętnie przyjmę, może skorzystam :). Zajrzałam do galerii, ależ macie śliczne dzieciaczki i z Was sympatyczne babki :). Może jak już trochę tu pobędę, to też coś wkleję, choć jakoś mam opory przed wrzucaniem zdjęć do sieci :roll:. kangurek chyba też bym chciała urodzić tak "znienacka" :) (oczywiście bez komplikacji). Na pediatrę jeszcze mam czas, więc zapytam później. Bianka dziękuję za rady, chyba tak zrobię. A najbardziej pocieszyło mnie zdanie, że mój strach przed porodem się zmniejszy :). Z cytowaniem już się poprawiłam :). Elizabeth dziękuję za miłe powitanie :). Brzuszek jeszcze nie ma imponujących rozmiarów, ale już widać :). Co do szpitala, na razie chciałabym się ograniczyć do gdańskich, ale kto wie, co mi się w tej głowie jeszcze uroi :D. Ale sama piszesz, że o tym w Redłowie też różnie mówią. Nic, jakiś wybiorę, a potem Wam napiszę, czy to był dobry wybór. ines_ka mnie jakoś Kliniczna nie pociąga, ale nic nie jest przesądzone. Rzeczywiście, chyba niedługo już zacznę którąś ze szkół rodzenia, lepiej skończyć wcześniej, niż nie zdążyć, albo się denerwować, że się nie zdąży. Czytam o Waszym życiu z dzieciaczkami i się zastanawiam, czy do mnie taka mądrość też przyjdzie, jak maluszek już będzie? Martwi mnie jeszcze jedna rzecz, czemu ja jeszcze nie czuję tego mojego szkraba? :? Pozdrawiam Was sobotnio :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

25/02/09 16:24:38