Majówki 2007

08/09/06 09:22:08

Cześć dziewczyny, buszując pointernecie znalazłam dane którymi chcę sie podzielić z "niepewnymi" Możliwe oznaki ciąży Objaw -Czas pojawienia się-Inne możliwe przyczyny Poranne nudności 2-8 tygodni po zapłodnieniu (Zatrucie pokarmowe, infekcja i wiele innych schorzeń) Częste oddawanie moczu Zwykle 6-8 tygodni po zapłod­nieniu (Zakażenie dróg moczowych, stosowanie leków moczopędnych, cukrzyca) Wzmożony apetyt Pierwszy trymestr (Nieodpowiednia dieta, stres, wyobraźnia lub nadchodząca miesiączka) Zawroty głowy, łaknienia Pierwszy trymestr (Nieodpowiednia dieta, inne schorzenia) Zaparcia Pierwszy trymestr (Nieodowiednia dieta) U kobiet palących niechęć do palenia Pierwszy trymestr Prawdopodobne oznaki ciąży Amenorrhea (brak miesiączki) Zwykle okres całej ciąży (Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią ) Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu (Opóźniona miesiączka) Powiększenie macicy i brzucha 8-12 tydzień (Guz, mięśniaki ) Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach Kilka dni po zapłodnieniu (Doustne środki antyoncepcyjne, nadchodząca miesiączka) Zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy Pierwszy trymestr (Nadchodząca miesiączka) Niebieskie i różowe linie (rozstępy) na piersiach i na brzuchu Pierwszy trymestr (Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży) Zaciemnienie aureoli (obszar wokół sutka) Pierwszy trymestr (Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży) Zaciemnienie linii białej od pępka do wzgórka łonowego 4 lub 5 miesiąc (Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży ) Występujące z przerwami bezbolesne skurcze (Wczesna ciąża Skurcze jelit ) Pewne oznaki ciąży Wizualizacja embrionu lub pęcherzyka poprzez USG 4-6 tygodni po zapłodnieniu Czynność serca płodu w 10-20 tygodniu w zależności od aparatu Ruchy płodu wyczuwalne poprzez powłoki brzuszne po 16 tygodniach to tak dla poszukujących też.

Majówki 2007

08/09/06 08:02:52

Forumko! Niech nie będzie Ci przykro, pamiętaj wszystko ma swój czas i sens chociaż czasami wydaje nam się, że to ten czas, że to teraz. Zobacz, dużo nas czeka i myślę, że każda z Nas będzie miała pod sercem serduszko. Dużo siły Ci życzę. Ja robię test 14 i też jestem niespokojna. Objawy mam jak przed @.

Majówki 2007

07/09/06 15:55:13

Armira, z całego serca Ci gratuluję i cieszę się razem z Tobą, myślę, że 14 też będę w takim stanie jak Ty teraz. Dbaj o szkrabka i o siebie.

Majówki 2007

07/09/06 15:31:09

jest w tym dużo prawdy co mówisz, ale jest bardzo ciężko przestać myśleć o tym, a zwłaszcza gdy czas oczekiwania na małe serduszko sie niemiłosiernie przeciąga.

Majówki 2007

07/09/06 15:20:02

witajcie, bardzo dziękuję za te miłe słowa, wierzę w to że biją dwa serduszka. Tobie też ewulaaa życzę małego szkrabka. Jakwidac jedziemy na tym samym wózku niepewności. Ola 81 dzięki. Na pewno będzie dobrze. dzieczyny, nie róbcie sobie testów kilka dni po byciu z połówkami, to nie ma sensu, wiem że niecierpliwość chodzi jak cień za Wami (sama to czuję na własnej skórze), ale po co się denerwować jak straszy jedna kreska. Za jakiś czas będą dwie (czego sobie życzę i tłumaczę)