mamy z zamościa dajcie znać

18/04/08 17:53:19

dzięki arka za informacje czyli do porodu mam szykować torbę podróżną jakbym na wakacje jechała jakieś. a gdzie te czasy gdzie szpital jeszcze wyprawkę dawał przyszłym mamom??????? :lol:

mamy z zamościa dajcie znać

18/04/08 10:39:49

karolciu ja jestem bliska rozwiązania ale nie odczuwałam takich dolegliwości natomiast moja siostra prawie połowę ciąży przeleżała w łóżku bo brzuch ja bolał jeżeli nie jesteś pewna co z tobą sie dzieje lepiej porozmawiaj ze swoim lekarzem prowadzącym. a ja mam pytanko do dziewczyn które już rodziły czy w szpitalu po porodzie same zajmowałyście sie dziećmi tzn przebierałyście je i jak to jest z ta wyprawka ubranka zostają w szpitalu? i jakie pampersy trzeba mieć

mamy z zamościa dajcie znać

16/04/08 12:12:34

dzięki dziewczyny za wasze spostrzeżenia przydadzą sie , jednak mam nadzieje ze mój będzie krótki no i w terminie bo co prawda kocham ten mój brzuszek ale już troszkę mam dość dźwigania go no i chciałabym aby maluch już był z nami . na dodatek w nocy drętwieją mi ręce może macie jakieś skuteczny sposób na tą drażniącą przyczynę. co do położnej to macie racje ze im nie trzeba płacić jakiś dodatkowych pieniędzy za opiekę i pomoc wystarczy ze będziemy je traktować życzliwie i odnosić sie z szacunkiem do nich. trzeba pamiętać ze one też są kobietami które mają rodziny i jak każdy człowiek mają lepsze lub gorsze dni. jeszcze mam pytanko jak termin wam minął to kontaktowałyście sie ze swoim lekarzem prowadzącym :lol:

mamy z zamościa dajcie znać

15/04/08 11:17:54

cześć dziewczyny już dawno nie pisałam ale byłam bardzo przejęta zakupami dla małego jestem w dziewiątym miesiącu termin mam 25-04 i tak sie zastanawiam czy odczuwałyście już jakieś skurcze i czy któraś z was urodziła pierwsze dziecko przed terminem?? :lol:

mamy z zamościa dajcie znać

27/02/08 13:54:12

katom dzieki za ten link pomoże mi a jesli chodzi o twoje usg to prawopodobnie jak poprosisz to powinaś dostać zdjęcie. sama nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze powinnaś dostać zdjecie dzidzi