Mamusie z Łodzi :) (2)

03/03/11 22:10:19

Frywolu.....jeszcze jest taka seria środków do czyszczenia Tytan jest żel i spray do przypaleń ...niedrogie sporo tańsze niż cilit bang...ale ja kupiłam do czyszczenia kabiny i super :) do kabiny oczywiście jest inny spray ;)

Mamusie z Łodzi :) (2)

03/03/11 21:19:52

ja też chcę domek.....ale póki co działkę potrzebuję... :lol: teraz to pewnie na większości błoto będzie..... buziaku...dużą masz działkę...? i wiosnę chcę baaardzoooo już!!! sister .....szkoda,że my już umówieni na ten weekend :( buuuuuu

Mamusie z Łodzi :) (2)

03/03/11 20:09:52

hejka ;) ale pączki Moniś zapodałaś... :je: Gratulacje dla Oli :brv: nanusiu...Ninka też ładne :) smakowite te pączusie wstawiłaś... :D buziaku,Aliszka...smakowite chrusty :P szkoda,że już fotek Aliszki nie widzę :( memi...a co to za wahania nastroju..?? ;) Moniś....no faktycznie niezła cena tego przedszkola....ja płacę czesne 500zł + posiłki....ale w czesnym już i logopeda..i zajęcia wszystkie płatny dodatkowo jest tylko chyba jakiś zespół taneczny..ale KUba i tak nie chce.

Mamusie z Łodzi :) (2)

02/03/11 12:37:08

buziak....my mamy znajomych co już dawno w domu mieszkają...a nadal podwórko nie zrobione...jak byliśmy u nich po deszczu...to trzeba było skakać żeby stąpnąć gdzieś i nie wpaść po kolana...:) ale oni nie stronią od gości..hehe...a w domku całkiem fajnie juz mają więc może się niebawem podwórkiem zajmą...tyle,że oni duuużo podróżują....i nie mają głowy do tego Ty na pewno będziesz szybciej miała zrobione....:)

Mamusie z Łodzi :) (2)

02/03/11 12:10:58

buziaku...niestety nie mam kostki na zbyciu :( a nie zostały Wam jakieś pustaki czy coś po budowie..?może cosik małż wymyśli :) Moniś....ślicznie Dariance w tym płaszczyku..extra zakup :brv: no tak jutro tłusty czwartek.... :g^^: kurcze a ja ostanio juz tyle grzeszków poczyniłam,że nie wiem czy się jutro na pączka skuszę...chyba,że wyszukam jakis alternatywny przepis :roll: magdunia....współczuję choróbska..kurujcie się..zdrówka dla Was !!! :)