PŁATNY URLOP WYCHOWAWCZY - 400zł dla wybranych

18/01/08 17:14:34

jeśli urodziłam bliźnięta to czy przysługuje mi podwójnie płacony urlop wychowawczy czy to nie ma znaczenia??

w ktorym tyg.urodzily sie wasze bliznieta?

14/01/08 17:42:45

JA urodziłam moje Skarby w 40 tc naturalnie. Jeden dzień przed terminem wyznaczonym przez lekarza. Podczas ciąży byłam dwa razy na podtrzymaniu po kilka w dni w szpitalu, ale to jest chyba normalne przy ciązy bliźniaczej. Amelcia ważyla 2495 a Oskarek 3200.

Bliźniacze mamy jak długo karmilyście piersią?

13/01/08 18:59:08

moje Bobasy mają trzy miesiące i karmię ich wyłącznie piersią. Pięknie przybierają na wadze. Chcę ich karmić jak najdlużej. Jaka to jest wygoda to nawet nie mówie. W nocy bez wstawania i podgrzewania butelek i bez większych wydatków, a Wy drogie Mamusie wiecie ile jest wydatków przy dwójce dzieciaków. Jeśli tylko macie pokarm to karmcie Swoje Skarby piersią. Miałam kryzys kiedy chciałam przejść na butelki bo sutki miałam strasznie obolałe (płakałam aż z bółu) ale wsparcie mojej cudownej Mamy i rodziny pomogło mi to przetrwać. Nie ma nic piękniejszego niż wtulające się dzieciaki w matczyną pierś :D. Opanowałąm nawet karmienie bliżniaków jednoczesne :D

czy któraś z dziewczyn rodziła bliźniaki naturalnie?

13/01/08 18:49:59

cześć dziewczyny! ja urodziłam moje bliżniaki w 40 tc jeden dzień przed terminem wyznaczonym przez lekarza. Dzieciaki były ułożone głowkowo i urodziłam naturalnie ale za przy pomocy kleszczy i vacum. Poród trwał 9 godzin, a odstęp czasu między jednym skarbem a drugim wynosił 10 min. I teraz mam śliczne dwa bobaski dziewczynkę i chłopczyka. Mają trzy miesiące i karmię ich wyłącznie piersią i pięknie przybieraja na wadze.