ja ???? moze ciąża ?????

08/01/08 20:25:05

To są takie strony? Poszukam. Ale rozmowa z Wami mi wystarczająco pomogła. Będę mogła napisać, jak się źle poczuję, albo jak okres będzie mi się spóźniał i będę się bać? Przepraszam, że Was tak nudzę, ale mi bardzo pomagacie

ja ???? moze ciąża ?????

08/01/08 20:20:20

Moja mama była dziewicą aż do ślubu z moim tatą. Całowała się dopiero w wieku 18 lat. Pierwszy alkohol wypiła mając ponad 20 lat. Bardzo się różnię od Niej. Ale też chciałam być dziewicą do ślubu. I chociaż jestem z moim chłopakiem już prawie półtora roku i korci nas, to chciałam dopiero po ślubie. A teraz to już wszystko jest takie... bez znaczenia :cry:

ja ???? moze ciąża ?????

08/01/08 20:16:56

mooie ja chodzę do gimnazjum dopiero. Zmarzlinko, alkoholu już nigdy w życiu nie tkne. Za dużo szkód z tego mam. To jest najgorsze co może być... Poczekam na okres w dobrej myśli. Zawsze nienawidziłam okresu ale ten przyszły okres będzie moim najszczęśliwszym okresem w życiu. A mam nadzieję, że będzie. Nie chcę rozmawiać z pedagogiem. Wszysko powie mamie. Porozmawiałabym z Nią, ale wiem, jaka jest. Będzie się obwiniać, martwić, smucić... I tak już ma swojego brata na sumieniu. Powiesił się -oczywiście nie przez nią. Ale ciągle nie może sobie tego darować. Teraz było by tak samo. Nie potrafię jej tego zrobić. Za bardzo ją kocham.

ja ???? moze ciąża ?????

08/01/08 20:11:28

To bardzo się cieszę, już się o wiele lepiej czuję. Dziękuję, na prawdę. A bałam się dlatego, że moja mama nie miała większych trudności z zajściem w ciążę. Zachodziła wtedy kiedy chciała. Tylko, że zawsze musiała iść na podtrzymanie. Myślałam, że rzadko się zdarza, żeby kobieta nie mogła zajść w ciążę. Żałuję też tego, że to był mó pierwszy raz. W takich okolicznościach... Chciałam zatrzymać dziewictwo do ślubu, bo zawsze się bardzo bałam ciąży i myślałam, że tak będzie najbezpieczniej.

ja ???? moze ciąża ?????

08/01/08 20:06:09

Nie smuć się zmarzlinka. To nie Twój problem. I w ogóle to Wam serdecznie dziękuję. Lżej mi na sercu. Tylko też ciąży jednak nadal się boję. Cały świat mi się zawali, jeśli jestem w ciąży. Cała moja przyszłość. Zawsze chciałam mieć gromadke dzieci. Bo są śliczne i w ogóle... Ale nie w takim wieku :cry: A jeśli będę miała normalnie okres, to będzie znaczyło, że nie jestem w ciąży? Chociaż na pewno będzie dodatkowy stres, jak mi się przesunie, bo może się przesunąć przez stres i alkohol. Jeśli nie będę w ciąży to będę miała nauczkę do końca życia.