***SIERPNIÓWECZKI 2008***

21/07/08 13:00:49

Hej Dziewczyny, ta pogoda naprawdę dobijająca. Jestem w Szczecinie obecnie u mamy i tak ponuro... I już tak mi się nie chce czekać - sprzątam z nudów, robię różne rzeczy, byłam nawet w sobotę na koncercie - a mały jak nie chciał wychodzić tak nie wychodzi... i co tu mu zrobić :) A my już nie możemy się z mężem doczekać! Nawet przytulaliśmy się w sobotę ale też nie pomogło... ;) Ja już chcę urodzić! ktoś zna jakieś bezpieczne sprawdzone metody? K.

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

20/07/08 19:14:59

Coś ty Szada, naprawdę? to miło! tzn. my do tego imienia jesteśmy przekonani tak w 90%, w grę wchodzi jeszcze Daniel - ale ja optuję za Dawidem ;) a z tym suwaczkiem moim to też chyba coś źle, bo wg USG mam termin na 30.07. to chyba tak jak ty! Niby lekarz mówił że mam stare łożysko i raczej nie przenoszę, ale kto to wie? nie mam żadnego rozwarcia, mały siedzi pupą do dołu więc nie ma czym rozwierać.. ;) także ostatnio coś mam przeczucie, że jeszcze ten brzuchol podźwigam troche... No nic, takie uroki ciąży! :shock: k,

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

20/07/08 18:57:26

Jejciu, ja też bym już chciała urodzić - Szada chyba mamy podobny termin.. najgorsze to czekanie i telefony od rodziny i znajomych - i co już urodziłaś? kiedy rodzisz? I mam wrażenie że małego uciskam strasznie, że mu pewnie niewygodnie (mnie zresztą też ;) i po co się obydwoje męczymy - ale widać jeszcze nie jest mu tam tak źle skoro nie wyłazi.. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! K.

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

18/07/08 11:37:06

Hej dziewczyny! A mi już tak mało zostało... fajnie popatrzeć na tabelkę, ile z nas już rozpakowanych! Tymczasem ja ciągle tylko się w siebie wsłuchuję, bo od jakiegoś tygodnia mam częste twardnienia brzucha i czasem nawet bolesne skurcze. ale pojedyncze i ciągle czekam czy to już się czasem nie zaczyna. Te co już rodziły - poradzcie jak czułyście początek porodu? Dziś urodziny mojego męża a jutro nasza 5ta rocznica ślubu - byłby wspaniały prezent jakby mały się zdecydował wyjść na świat teraz! Pozdrawiam, K.

***SIERPNIÓWECZKI 2008***

09/07/08 10:02:40

Hej dziewczyny! Gratulacje dla Inki - śliczna córeczka! Ale się robi aktywnie na forum! Jakiś czas mnie tu nie było, więc proszę przypomnijcie - ile już rozpakowanych? czy mamy gdzieś już tabelkę dzieciaczków urodzonych? Mi zostały równo 3 tygodnie - tylko! Dam wam znać też jak urodzę. I powodzenia wszystkim życzę! K.