STYCZNIOWE DWIE KRESECZKI !!!

04/04/08 22:51:48

sylwusia jeżeli się uda to inseminację będę miała w przyszłym cyklu........... lew anna coś czuję, że w tym cyklu ci się uda !!!!!!!!!!! sylwusia ma rację ........musisz zastosować tu kwestię ekonomiczną........to na facetów działa..........a przy tym wszystkim jak najmniej wspominaj o zafasolkowaniu..........oni mają jakiś dziwny odruch jak to słyszą.........boją się , że jak się nie uda to będzie ich wina.........bądż delikatna !!!!!!!

STYCZNIOWE DWIE KRESECZKI !!!

04/04/08 21:03:18

hej lejdis!!!!!!! ja wczoraj miałam histeroskopię........myślałam, że będzie bardziej bolało.... ale można wytrzymać..... dostałam głupiego jasia i znieczulenie miejscowe....... pielęgniarka nie mogła mi się wbić w żyłę i ręce mam jak narkomanka...... wbiła się dopiero za 3 razem, tak że mam 2 wielkie siniaki na rękach......... ale najważniejsze ,że gin stwierdził po badaniu, że ujścia jajowodów są w porządku , a mięśniaki są w takim miejscu ,że nie przeszkadza to w zafasolkowaniu........... zapłaciłam 300 zł myślę, że to nawet przysępna cena.........przyszłam do kliniki o 12 ,a o 18 byłam już w domu......... pielęgniarka przyniosła do naszej sali 2 noworodki...... pierwszy 3 dniowi ,a drugi miał parę godzin.........mówię wam jakie słodziaki.......... mnie aż w serce ukuło jak je zobaczyłam

STYCZNIOWE DWIE KRESECZKI !!!

01/04/08 22:03:27

Laurka ty nie rób takich rzeczy....... ja słyszałam ,że kobietom w ciąży nie wolno wieszać firanek :zł: jeżeli chodzi o tarczycę.....gdzieś czytałam, żeby zajść w ciążę muszą współgrać ze sobą przysadka mózgowa, tarczyca i jajniki....... nie pamiętam co to dokładnie oznacza ale myślę, że muszą być poprostu w poządku...... lew anna trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STYCZNIOWE DWIE KRESECZKI !!!

01/04/08 19:53:27

hej lejdis !!!! lew anna to wspaniałe wiadomości !!!!! to teraz kochana do dzieła ....... dobrze ,że poszłaś na ten monitoring przynajmniej wiesz już coś.....

MARCOWE STARACZKI

01/04/08 18:54:50

hej lejdis!!!!!!!! z tymi testami owulacyjnymi to też różnie bywa......mój gin ostatnio mi pwiedział ,że chociaż testy wychodzą pozytywnie owulacji może nie być !!!!!!!