DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/10/10 23:16:29

He he he :D Kalipso i Melka - WITAJCIE :cmo: Cicha tak się zastanawiałam... pamiętam, że mi gin też nie dał mi zwolnienia (2 tyg. przed terminem), ale poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i ponarzekałam na ból krzyża :P: Powiedziałam, ze nie chciałabym brać macierzyńskiego, bo każda chwila z nowo narodzonym dzieckiem jest bezcenna ;) Zrozumiał :D Mam nadzieję, że może rada się nie przyda i w nocy się rozpakujesz :P: kiti 80 dziękuję :D Faktycznie Klarcia jest spokojnym dzieckiem, ale coś czuję, że jeszcze wyjdzie szydło z worka :hil: Aaasi@, Melka i Gonia zazdroszczę spotkania i czekam na fotki :D Ostatnio odwiedziła mnie Moni i Paula, a w sobotę wpadła na plotki Avilka :P: Jutro wszystkie kobiety z mojej rodziny idą do kina na Śluby Panieńskie" (ciotki, kuzynki itd.) - tak więc wieczór zorganizowany :D Tinka trzymam kciuki za operację - twoje chłopy, to Terminatory :P:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

25/10/10 16:58:21

Taka piękna stronka, że i ja się zamelduję :P: Również jestem ZA prywatnym fo ;) Galeria również byłaby prywatna :hm: Barbasiu witaj :D Cieszę się, że wypoczęliście :D Ile mięliście stopni :hm: Asiaa@ dziewczynki faktycznie identyczne :D Zerknęłam do Galerii - napisz skąd takie piękne kwiaty we włosach u dziewczyn :wink: Cicha czekam, czekam ;) Daj znac jak KTG ;) U nas buntu dwulatka brak... klarcia jest raczej spokojnym dzieckiem, choc czasem lubi psocic :P:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

22/10/10 11:58:54

************************************************************************* POLUSIU Kochana... Tak strasznie mi przykro... dużo sił Ci życzę, by przetrwac ten trudny czas... **************************************************************************

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

15/10/10 23:21:26

[url=http://www.glitter-graphics.com:3tpi1q37] [/url:3tpi1q37] ELUCHNA - Z całego serca GRATULUJĘ :!: :!: :!:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

06/10/10 15:15:25

Witam Kochane... Bardzo dziękuję za troskę i Ciepłe przyjecie :sss: Nie będę opisywac całej historii, ale musiałam pożegnac jedną z najbliższych mi osób... Cięzko pogodzic się z tak wielką strata i załatac dziurę w sercu, która pozostała... Wiem, że trzeba czekac i wierzyc w lepsze jutro... Nooo i zaglądac na fo, bo humor od razu lepszy ;) Polusiu nie miałyśmy tego kłopotu, ale myślę, że trzeba maksymalnie stosowac sie do zaleceń lekarza... mam nadzieję, że do zabiegu nie dojdzie... Maja ma opuchnięte oczko :?: nanci i cicha no, no, no... :P: coraz bliżej i bliżej :D Bardzo się cieszę dziewczyny :!: :!: :!: barbasia walizy spakowane :hm: ;) Marecze w poniedziałek jedzie do Poznania, bo brat ma obronę habilitacji na tamtejszej uczelni :D :D :D asiajoasia1 u mnie z każdym dniem lepiej... a jak u Was :?: anikaa mnie się laptop podoba :D Choc biorąc pod uwagę zdolności Mai, to może byc faktycznie biedny :P: