DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

15/11/10 22:58:54

*alexI* każda aktywność fizyczna uprawiana regularnie przynosi oczekiwane efekty ;) Ważne jest by utrzymać tętno na odpowiednim poziomie i pamiętać, że spalanie tkanki tłuszczowej rozpoczyna się po ok. 30 minutach treningu...Jeśli chcesz ją spalać, to tętno powinno być na poziomie 60-70% tętna maksymalnego ;) Podaj mi swój wiek :P: *anika* a jak dodam kostkę masła, tak jak w twoim przepisie, to masa będzie "zwarta" :hm: cicha no to SUPER i brawa dla Noemi za zachowanie i zdolności plastyczne :!: Piękne zdjęcie ;) Klarcia najbardziej lubi przyklejać naklejki w książeczkach :D

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

15/11/10 21:18:27

Witam wieczorowa porą 8) Jestem teraz u rodziców, bo w domu przywitaliśmy niechcianego gości - GRZYBA na ścianie :? Reakcja była natychmiastowa i tym sposobem mamy remont :twisted: anika mniam-mniam - he he... zapytam Cię o 3 bita i o masę, bo ostatnio mam z nią kłopot... Robi się ją niemal identycznie (2 budynie, pół litra mleka, pół kostki masła)... Od jakiegoś czasu nie mogę jej rozbić - strasznie nawija się na mikser i jest taka "zwarta" :roll: Jak już się uda ją dokładnie wymieszać, to ciacho się rozjeżdża :evil: : barbasia : oooo... widzę, że masz już neta :P: Pisz mi tu szybciutko, czy "kaloryfer" już masz :hil: czaga witamy, witamy :D :D :D cicha malowanki wodne Klarcia strasznie polubiła ;) Zawsze jej daję, jak chcę mieć wolną chwilę dla siebie :) Napisz jak tam Noemi i jej relacja z siostrzyczką :P: Wszystkim chorym - życzę zdrowia, tym na diecie - wytrwałości, a ząbkującym - uśmiechu N*5 :D :D :D

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

05/11/10 07:46:13

Witam :hil: No tak - ja dziś jako pierwsza :P: Pobudka o 7.00 :hil: [quote=": barbasia :":2h1iieor]A jeśli chodzi o radę: zależy co wolisz - czy mieć chwilę wytchnienia od i tak grzecznej Klarci w ciągu dnia, czy wieczór tylko we dwoje ;)
Wiesz - ja to pazera jestem - chcę jednego i drugiego :hil: Dziękuję Dziewczyny za wszystkie wskazówki - postanowiłam, że zaczniemy wstawać o 7.00 rano i drzemkę będziemy miały ok. 12-stej :D Może się uda, bo z tego, co czytam, to tylko my tak późno wstajemy :P: A wracając do tematu zębów - ja mam wszystkie ósemki i mąż zawsze nie może się nadziwić, jak one mogą pomieścić się w paszczy :hil:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

04/11/10 21:57:50

: barbasia : no tak - Adaś wstaje wcześniej :hil: Może to ja powinnam się przestawić na wczesne wstawanie, a potem dziecko :hil:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

04/11/10 21:36:09

HEJ [url=http://www.glitter-graphics.com:1m9feeg1] [/url:1m9feeg1] *anika* tak... to jest ta żyrafa :D Klarcia jak już nauczyła się wstawać, to zaczęła pięknie karmić ją piłeczkami :hil: Największą frajdę miała z tego, że nie wiedziała którędy piłeczka wyleci :hil: [quote=": barbasia :":1m9feeg1]Kolorowych snów IFY. Fajną masz szlafmycę ;)
Taaaa... zawsze tak sexy ubrana chodzę spać :hil: leonkowa ja jedwabiu używam głównie na końcówki i do ogólnego "ujarzmienia" włosów :P: Ale staram się nie wcierać od nasady, bo efekt jest "smalcowy" :hil: nanci na pewno wszystko będzie ok. - trzymam mocno kciuki :okk: Renya_24snajper i aukcjoner - są to programy aukcyjne ;) Wystarczy się zarejestrować i one licytuje za Ciebie np. w ostatnich sekundach aukcji, a Ty spokojnie możesz sobie spać... Pierwsze strzały masz darmowe - przynajmniej 10 na początek, a potem po 2 w miesiącu ;) (zawsze masz napisany stan strzałów) :D Ja jeszcze ich nie dokupowałam, choć jest taka opcja ;) Póki co - ciągnę na darmowych :hil: http://www.aukcjoner.pl/login/ i http://www.snajper.net/ Jeśli chodzi o ciuszki, to najlepiej inwestować w takie marki jak: NEXT, ZARA, H&M i Wójcik, bo je sprzedasz na allegro ;) Ja najchętniej kupuję na wyprzedażach - często zimą na kolejną zimę itd. :D [quote="ajeczka":1m9feeg1]może mam taką naturę, ale ja staram się wszędzie widzieć pozytywny kontekst :D
MASZ... dlatego zostałaś wybrana :hil: :P: :hil: Aaasi@ :hil: :hil: :hil: No to Amelka zajechała tekstem :hil: Gradki za nocnik - oby tak dalej :D kama_96 trzymam kciuki za dobre wyniki :okk: [quote="madziam9108":1m9feeg1] i brakło mi weny :( drugi dzień Daga nie ma drzemki po południu kładę ją teraz spać o 20 bo z drzemką ciężko było ją do łóżka położyć o 22 :? jestem padnięta jak nie wiem :?
U mnie dokładnie to samo - dziś drugi dzień bez drzemki i tu moje pytanie: Czy wasze Dzieciaczki śpią jeszcze w ciągu dnia :?: Pytanie jest dla mnie o tyle ważne, że sama nie wiem jak postąpić z Klarcią i czy jeszcze potrzebuje popołudniowego snu :? Oboje z mężem mamy pracę na 10.00, więc śpimy długo i wstajemy ok. 9.00 - tak jak Klarcia. Ale jeśli ma drzemkę (2-3h), to zasypia dopiero ok. 23.00... Wczoraj jej nie miała i zasnęła o 21.00, a wstała o 9.30 :hil: Taki z niej śpioch :P: PROSZĘ O RADĘ :P: