Oswiecim

27/04/12 12:07:23

Basia haha oj narazie odpada, ale jak co bedziecie pierwsze po K które obdarzę tą cudowną nowiną:) Narazie, ciełem i duchem jestem w ciąży z Fiolką :wink: :wink: Mysiu idzie Ci ten haft błyskawicznie, a ja dalej sie gramole nad tym z lutego i końca nie widać :roll: Fiolka przepiękny ten komplet :D :D Odcienie od kremu są śliczne:):) I cena też przystępna, łóżeczko z materacem to podstawa, ja miałam takie dziadowskie po mnie i rodzeństwie, 30-sto letnie. Później żałowałam że nie kupiłam nowego... Ale to jest plus bo kupie sobie w przyszłości.... 8) 8) Aha a co do pokoiku to masz bardzo ładny i ja bym nic nie zmieniała. Wydatków jest masa przy samej wyprawce wiec kasa bedzie potrzebna. A gdzie suwaczek??? :?:

Oswiecim

25/04/12 10:36:43

s.aga pierwsze słyszę o tej działalności, świetnie bo jak do niego dzwoniłam to ani nie wspomniałam o tym ze mam firme:/ Mysiu oczywiście że wszystko jest. Tylko przez 3 miesiące musisz płacić do bodajże zdrowotnego dodatkowa 50zł, i potem normalnie Ci przysługuje macierzyński i 100% L4. Tylko L4 jest od tego co ja płace na zus czyli powiedzmy te 300zł to też niewiele bym na tym L4 dostała a sprzedawać nie mogę. Więc jedynym wyjściem podnieść sobie na kilka miesięcy składkę żeby l4 i macierzyńskie dostać większe. Ale i tak najlepiej księgowej zapytać bo ja tez blada z tego jestem tyle wiem co mi szwagierka mówiła.

Oswiecim

25/04/12 09:39:54

Fiolka przecież remontowaliście jakoś w tamtym roku mieszkanie? Mysiu haha pamiętam jak się musiałam upomnieć:D a Oliwier byłby zachwycony to pewne:):) Ostatnio teściowa nam mówiła ze moglibyśmy już coś pomyśleć... :shock: Ale jakoś przeraża mnie to troszeczkę... Nie mam nic stałego z tą firmą to też jeszcze nie wiadomo jak bedzie... Liczyłam trochę że sie na stacje dostane po remoncie ale niestety menager regionu kazał szefowi kopnąć byłych pracowników w du*ę. Ale gdybym planowała to na pewno na jesień.... może w tym roku- zobaczymy. Zawsze mówiłam że mała różnica wieku jest dobra a jakoś zebrać się nie potrafię. :roll: Nieźle z tymi dolegliwościami, szok. Oby jakaś niestrawność to była,ale z piersiami to już dziwne. Chociaż na okres też bolą. Bedziemy się dopominały w poniedziałek o jakieś info;):) A ja nie wiem kiedy mam dostać @ nawet, u mnie to jest zakręcone... Trzy miesiące temu @ dostałam 8 w następnym miesiącu nie dostałam w ogóle, w tamtym dostałam coś koło 19 a teraz nie ma do dzisiaj. Ale już nie panikuje i testów nie robie bo zwariować można, okropnie nie regularne. A do lekarza oczywiście nie po drodze.

Oswiecim

24/04/12 21:31:57

Aga gratulacje!! Ani mi nie pisz że go "dopadniesz" bo az mi się chce... :oops: :oops: 8) 8)

Oswiecim

24/04/12 20:44:47

Gyzonku wspóczuje tych zarwanych nocek:( Ale może w dzień się coś kimniesz z Michasiem... Z Twoim zdrówkiem powinnaś odłożyć wszystkie prace do południa i pospać troszkę z Michasiem jak masz szanse. Mamma moim zdaniem najlepszą sprawą na koślawienie stópek jest zakładanie butów na "lewo". U nas w przedszkolu pamiętam że był taki chłopczyk gdzie butki na lewo nosił. Może zanim wpakujesz kupe kasy w specjalne obuwie warto to zastosować. Zawsze może zrobić próbe czy coś pomoże. Panią w przedszkolu powiesz to po drzemce na pewno zwrócą uwagę by Danielek boyu na lewo ubierał. I w domku gdy bedzie tak nosił to powinno pomóc. :) Fiolka ooo tak po urodzeniu jest ciężko wszystko ogarnąć ale na pewno dasz rade. Ale nie martw się na zapas bo to nic nie daje a tylko maluszka stresuje. ;) A czemu byście nie dali rady? Czym się martwisz?