Oswiecim

11/06/12 15:26:41

[quote="Fiolka_130":1m75x6ic][quote="angel501":1m75x6ic][quote="Fiolka_130":1m75x6ic]Łeee Polacy jak zawsze daremni :lol: Wiedziałam że tak będzie. :|
Skoro wiedziałaś że tak bedzie to po co oglądałaś?! Żeby póżniej pisać "a nie mówiłam", bez sensu...
chyba wszyscy oglądali to co ja miałam zostawić gości i iśc do pokoju obok :lol:
Gdybym miała takie podejście jak Ty, to pewnie bym tak zrobiła.

Oswiecim

11/06/12 14:54:01

[quote="Fiolka_130":2xc2utjq]Łeee Polacy jak zawsze daremni :lol: Wiedziałam że tak będzie. :|
Skoro wiedziałaś że tak bedzie to po co oglądałaś?! Żeby póżniej pisać "a nie mówiłam", bez sensu... [quote="aga&niki":2xc2utjq] mamma widac że nie oglądasz meczów Polski jak uwaźasz że dobrze grali ;) :P do 40 minuty się zgodzę... ale reszta to PORAŻKA!
Porażka?! Bo co stracili bramke i koniec końców wyszło na remis. A jakby przegrali to byś ich ukamienowała? Gdyby wygrali to też każdy by znalazł jakiś powód żeby polskiej reprezentacji wbić szpile że mimo wszystko nie dali z siebie wszystkiego. Nie mówie że ja złego słowa o piłkarzach w trakcie meczu nie powiedziałam, ale to są emocje tak duże że słowa sie same cisną. Ale po meczy gdy człowiek na spokojnie o tym pomyśli to przy remisie nigdy bym nie powiedziała że byli DAREMNI:/ No litości. Chyba nie macie pojęcia ile ich taki mecz kosztuje i ile czynników się z tego składa aby dobrze zagrali mecz. A nie, polak oczywiście powie "za to im płaca..."

Oswiecim

08/06/12 16:24:26

Adamczyk współczuje przezycia, trzymam kciuki żeby było tylko lepiej;) Fiolka ja rodziłam na ogólnej i pozwolili K być normalnie przy porodzie. Nie mam traumatycznych wspomnień po porodzie- nie jest tak źle jak sobie wyobrażamy w ciązy. Dziewczyny jak tam, szykujecie sie na EURO? My już z tata zamontowaliśmy flagi (w końcu na coś sie balkony przydały:D), jak się mama darła jak je zobaczyła.... Stwierdziła ze po Euro uszyje mu z tego pościel:D W sumie tych flag jest 16- 150x90 więc mi tez może uszyc:D Idziemy dzisiaj na prażonki do siostry K i bedziemy rozpoczęcie oglądać na polu z piwkiem:D POLSKA! POLSKA! POLSKA! POLSKA! POLSKA!

Oswiecim

06/06/12 16:10:06

Ja z Oświęcimskiego szpitala jestem jak najbardziej zadowolona. Co do karmienia to niektóre babki są oporne na "wiedze" z tego co zauważyłam. Pielęgniarka mówi, mówi o ona ma to w d... No to ileż można tłumaczyć. Ja tez miałam problemu bo sutki miałam płaskie jak decha i nie mógł chwicić i o karmieniu mogłam pomarzyć. Kazały mi kupić nakładki silikonowa i było git:):) Mamma wow ślicznie maluje:):) Proponuje jakieś zajęcia plastyczne dla Danielka;):) Fiolka Fajnie że Ci sie udało że pracowałaś teraz wszystko bedziesz miała płatne:) Ja z bielskiem najbardziem bym sie bała że nie dojade.... A droga tam to też kosmos:/ Gryzon gratki dla Michasia silny chłopczyk:) A ja dzisiaj sie wyszalałam za wsze czasy. Z koleżankami byłam w Ikei 4godziny łaziłyśmy:) Swietną tablice Olusiowi kupiłam do malowania kredą i magnetyczna wraz z pisakami do malowania:) To te w bobolandzie np to tandety:/ A no i ramki oczywiście:):)

Oswiecim

05/06/12 16:26:31

[quote="Fiolka_130":1j9yje2c] [quote="angel501":1j9yje2c]A ja mam czas na wyszywanie fiu fiu:):)
myślałam że na coś innego :lol: :wink:
Fiolka Ty zboczuszku:D Komuś hormony buzują widze:D Ja na bara bara ochoty nie mam- niestety:/ [quote="e-mysiaa":1j9yje2c] A tak z innej beczki to jest nadzieja, że Renię mi przyjmą do przedszkola (tylko 8 dzieci musi zrezygnować przed nią - mały szczegół...)..
MysiuSzok....:/ Ale nadzieję trzeba mieć, w tamtym roku tez myslałaś że Kini nie przyjmą a tu taka niespodzianka była, więc teraz tez bedzie dobrze:):) Na kawę oczywiście zapraszam serdecznie :D I tak masz jeszcze mulinki do odebrania u mnie więc przy okazji pooglądasz:):) W sumie to żadnej rewelacji nie ma. W salonie pomalowaliśmy Oliwiera pięknie rysunki na ścianie. Łazienkę pomalowaliśmy tak że jest gorsza niż była (K mówi że przesadzam :D ) Ciężko mi było kupić firankę dla Olusia, byłam w Zatorze i odradzam- nic tam nie ma. :x I w efekcie kupiłam na All więc bedzie na dniach. Łożko ma moja, meblościankę moją (za panny:D) jeszcze tylko coś na książki, lampę (bo dalej wisi tylko żarówka :x Ale oczywiście zapraszam :) :) Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynek mi sie chyba wszystkie podobają:D 1. Maja 2. Maja 3.Maja a dalej.... 8) Hania też mi się podoba... tylko póżniej tak dziwnie "Hanka choć tutaj" przecież nikt nie bedzie mówił Haniu babce po 40-dziestce na przykład. :/ Kinga tez mi się podoba :):) A K mi cały czas mówi ze jak bedzie dziewczynka kiedyś tam:D to bedzie Kasia:D Chyba mu sie nasza forumkowa Kasia spodobała:D Co do Gazety Krakowskiej to ja tylko Zuzie poznałam od Kasi własnie:) Mysiu a Kini chyba nie ma tak?