ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

11/02/08 22:10:36

G- ja podaję Bobotic, i rewelacja.Olwierowi pomaga, więc poleca, zresztą kupiłam bo też kumpela mi poradzila. Dziewczyny, a znów straciłam pokarm, straciłam- i chyba wraca. Tzn znó to samo przystawiam małego do 2 piersi, a jak nadal płacze to butla... i tak wkółko. Jestem wykończona a mały nerwowy. nie wiem czy to jest sens jeszcze próbowac . postanowiłam sobie ze jeszcze 2-3 dni i koniec. Piersi są miekkie, ale " coś tam" leci, wiec dlatego próbuje. Byłam u lekarza, pytałam co się moze dziać z ta laktacja, prawdopodobnie to osłabienie organizmu, poza tym jestem przeziebiona, mam od 3 dni temperature 35 ..... wiec organizm zmeczony. Mój mały nie za bardzo ma ochotę spać w nocy. Moze jakies rady? Kapanie ma o 20:00, potem mleczko, i kiedys odrazu spał, a teraz oczka jak 5 zł wielkie i nie ma mu się na sen .... dopiero ok 24:00.... i znów od ok 5-6 nie spi. nie wiem co robic, nie mam siły. Co jle godzin jedza wasze maleństwa?

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

05/02/08 19:02:30

hej dziewczyny , niestety nie wygrałam z katarkiem, wyladowalismy u lekarza i ...antybiotyk... nie chciałam małemu podawac, a lekarka sie na mnie spojrzała jak na zwyrodnialca, tzn ja tylko zapytałam czy to aby konieczne, bo jestem zdania ze to ostatecznosc... A pani doktor powiedziała ze mały jest za mały, zeby ryzykowac i nie brac antybiotyku bo u takich maluszków to się choroba rozwija w godzine... tym bardziej ze my oboje jestesmy z mezem chorzy. POdajcie mi namiary na jakiegos dobrego pediatre, bo ja w tej przychodni oszaleje.... Kumpela mi dzis dała jeden numrer, ale pani doktor miała dyżur akurat. :(

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

04/02/08 20:53:59

Majka szłaś dzis z wózeczkiem koło przystanku na szarych szeregów? to chyba byłaś Ty, ja szłam po drugiej stronie ulicy :))))

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

03/02/08 20:56:37

Hej dziewczyny :) My walczymy z katarkiem - z dobrym skutkiem :) i ogólnie zamulamy w domciu, pozwoliliśmy sobie tylko na godzinny spacerek, ale pogoda dzis była idealna nawet dla małych zakatarzonych nosków :) Majka dziekuje za wsparcie, zawsze można liczyć na Twoją radę. Dziekuję raz jeszcze :) Miłego wieczorku.

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

02/02/08 12:42:59

Agnieszka dzwoniłam do lekarza i do położnej i do mamy i do wszystkich świetych i wszyscy oni powiedzieli ze dziś spacer mam odpuścić, bo wieje i nie jest przyjemnie .