Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

09/11/08 09:15:58

No witam Nasz córka wreszcie wie że jest weekend i budzi się o normalnej porze :D tzn. o 8.30 :) 8) Tak wogóle coś mi się komp psuję a raczej vista tak więc dziewczyny może mnie nie być bo będę musiała przeinstalować cały system :( :evil: No i się pochwalę Ewie wyszedł ząb nie całkowicie ale już się przebija :)

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

08/11/08 23:04:22

Dzieki dziewczyny za życzonka dla Ewki :) KASIA no dzieki że podobają się ciuszki :) Kupiłam tak naprawde na ten płaszczyk - kurcze sama bym go założyła ;) SETHIA no nie Olinek po prostu superr kurcze żeby Ewka też tak szybko załapała.

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

08/11/08 18:48:36

Witam No my dziś calutką sobotę leniuchowaliśmy jeju jak dobrze :D Witam Dorotę :) Ładną masz córcię :) A co jedzonka nie katuj się !! Jedz wszystko to co w czasie ciąży :) Ja tak robie i jakoś (tfu, tfu) Ewcia nie jest uczulona :) Dziś zapodałam EWCE Lazanie ze słoiczka i o dziwo zjadła :) A zakupiłam jej takie cuś: http://www.allegro.pl/item470364753_uro ... t_gap.html To już dla małej damy :) SETHIA no wielkie gratki dla Olinka ale powiedz jak to robisz ze on sie tak ładnie załatwia :)? Bo kurcze czas przyzwyczaić Ewkę by sie przydało :/

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

06/11/08 15:38:28

WITAM AGA kochana trzymaj sie :) Ja jestem :) Nie było mnie bo najpierw Eka miała przez 3 dni ząbkowanie takie że ryczała chyba tylko raz tak ryczała ale jak miała z pare dni :( A później taki mnie ból kręgosłupa złapał że hoho :( Wogóle jestem jakaś zmęczona taka blee nic mi się nie chce :( Prasowanie od tygodnia leży i nie ma kto poprasować, S. na szczęscie swoje koszule poprasował uff chociaż tyle z tej kupki ubyło ale reszta nie a tu nowe pranko wstawione i rośnie mi ta góra ciuchów ... :evil:

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

05/11/08 15:15:06

Helloł Ja tylko się witam i spadam bo padam od paru dni na "pysk" :) A Olinek i Kubus superrr chłopaki :D AGA jakby co dam znaka co do soboty jeżeli bym tu się do soboty nie pojawiła :) :papa: :papa: :papa: