*** ROCZNIK 2006 :) ***

27/05/12 09:40:57

Spóźnione życzenia dla małych Zuziaków! :bal: i niech córa wraca szybciutko do zdrówka. Z wycieczki Daria była bardzo zadowolona :) Oczywiście raz musiała sobie pawika puścić ale jakoś sobie z panią poradziły :) U nas zerówka i klasy 1-3 też są oddzielone od reszty szkoły:) nie wiem jak z dzwonkami, kibelkami i ze stołówką ale chyba są wspólne dla wszystkich klas. Grupy 25 osób tak jak było w przedszkolu. Na szczęście opiekunki z przedszkola przechodzą z nimi do zerówki. :) Prawko w końcu zdane!! :yea: :im: :im: :im:

*** ROCZNIK 2006 :) ***

21/05/12 09:23:20

Ehhh...Ci mężowie...szkoda słów! ;) Ja też nie lubię jak dzieciaki jeżdżą gdzieś beze mnie :roll: A dziś młoda pojechała z przedszkolem na wycieczkę. To nasz pierwszy raz i stresik jest :? Co gorsza ma chorobę lokomocyjną więc zaopatrzyłam ją w tabletki, trzy reklamówki i dwie koszulki na zmianę :) Mam tylko nadzieję, że jej się to nie przyda :roll: Do tego właśnie sobie uświadomiłam, że nie wiem o której wracają :roll: wrrr... Nic się nie przejmuj bo ja też co chwila zapominam o rzeczach dotyczących przedszkola :roll: Podejście do prawka czwarte :) Ale może być jeszcze kilka :D (czemu ja się śmieję ? ;) ) Fajne zdjęcia. Daria by się chyba bała tak wysoko spacerkować. W ogóle jest bardzo strachliwa. Mężulo się wkurza, że z niej taki ślimak i wszystkiego się boi ale ona taka po prostu jest. Od zawsze :)

*** ROCZNIK 2006 :) ***

08/05/12 08:41:40

Ło Boziu... żeby mój mężulo wpadł czasem na pomysł i obiadek przyszykował :roll: Mi to sie nawet kawa po nieprzespanej nocy przy małym nie należy! :? Ale wszystko sobie odbiję jak pójde do pracy ...sasasa :twisted: Młoda dostała ospę i calutka była wykropkowana (jak tarka) ale na szczęście juz jej schodzi wszystko ładnie :) Nawet obeszło się bez większego drapania. Jadę dziś się zapisać na 4 egzamin na prawko. :g^^: Jakoś mi nie dane jest chyba zdać :) Już mi nawet nie chodzi, żeby to prawo jazdy mieć...teraz juz tylko chcę sprawę zamknąć bo tak wisi nade mną i gnębi... Jedziecie gdzieś na wakacje?

*** ROCZNIK 2006 :) ***

29/04/12 09:07:48

Zdjęcia super! Mała ma łódkę z piaskownicy - GENIALNE! A ile frajdy :D Zazdroszczę wam tych wypadów do zoo. U nas jedno takie wyjście to caaała wyprawa :? Marzy nam się takie wyjście tylko we dwoje ale to chwilowo nie realne bo brak wokoło chętnych na zostanie z dzieciakami :roll: Nawet wyjście gdzieś razem wieczorem na kilka godzin nie wchodzi w grę. :? Jak dzieciaki podrosną to wszystko sobie odbijemy :twisted:

*** ROCZNIK 2006 :) ***

26/04/12 09:26:47

Brawa dla Zuzi - duża dziewczynka idzie do szkoły :D Daria zmienia tylko skrzydło bo przedszkole, zerówkę i podstawówkę mamy w jednym budynku. Wiosna się zaczęła i tym samym sezon bajzlu w mieszkaniu :roll: Pół dnia spędzamy na polu więc nie ma już czasu na sprzątanie a kilogramy piasku w butach i wszystkich kieszeniach nie pomagają :twisted: Jutro 3 egzamin :) Jak nie zdam to się chyba opiję... a jak zdam to ze szczęścia też ;) Nie ma co męża pytać tylko maluszka sobie zrobić :) Jak już przeżyje pierwszy szok to na pewno by się ucieszył :) Bo Ty chyba byś jeszcze chciała coś mi się wydaje ;)