problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

13/10/07 21:02:43

hej kobietki! pisze bo jakoś tak mnie dzisiaj naszedł mega dół... Gdzie nie spojrzę tam widzę albo kobietę w ciąży, albo z wózkiem albo z maluchem za rękę, bocian zaatakował w okolicy ale jakoś do mnie nie może trafić, ja staram się ze swoim od 5 misięcy i nic... tak bardzo pragne mieć dzidziusia, poczułam instynkt macierzyński tak silny... dlaczego? przeprasza,m za post taki... ale gdzieś sie musiałam wypłakać... trzymam kciuki za każdą z Was... pozdrawiam

PROSZE OBEJRZYJCIE FILMIK !!! STARAJACE SIE MAMCIE:)

13/10/07 20:55:19

Dzisiaj jakoś tak jestem zdołowana i znowu obejrzałam ten filmik i wiecie co? jak długo będzie trzeba będziemy walczyli o nasze maleństwo nie poddamy się! wiem że to brzmi jak "zaprawa" do boju... ale jakoś tak dzisiaj... gdzie się nie obejrzę tam widzę albo kobietę ciężarna, albo z wózkiem a ja nic mimo że tak bardzo tego pragnę... :( pozdrawiam Was kobietki!!!

Znów jedna kreseczka....

13/10/07 11:45:43

Alleksia dzięki bardzo za odpowiedz, ale mam już następne pytanie, ok mierze temperaturę i co dalej? Chodzi mi oto że ta temperatura ma mi pokazać...co? I jak odczytywać jej wyniki? Dziękuje bardzo za pomoc, dobrze być z Wami choć mam nadzieje że będziemy się mogły wszystkie w niedalekiej przeszłości wykrzyczeć światu że my też będziemy miały śliczne bobasy :) Pozdrawiam Was kobietki :)

Znów jedna kreseczka....

12/10/07 20:27:15

Witam! Mam pytanie które Wam może się wydać banalne ale nie mam kogo zapytać, mam tylko Was, więc zapytam choć jest mi strasznie głupio... od 4 miesięcy staramy sie o dzidziusia -naczytałam się że ważne jest żeby mierzyć temperaturę- jak to zrobić! Cieszę się że jesteście i mogę się zapytać o wszystko :)

PROSZE OBEJRZYJCIE FILMIK !!! STARAJACE SIE MAMCIE:)

11/10/07 23:18:22

mi też się popłakało...śliczny filmik, sama nie wiem dlaczego płaczę może dlatego że ja też już bym chciała obdarować miłością taką maleńką kruszynkę, ale staramy się już 5 miesięcy i nic...być może mnie nie jest to dane?? :( ale cieszę się z każdą z Was której już sie udało zafasolkować...