kopniaczki

08/11/07 11:54:21

Ja piewrwszy kopniaczek poczułam w 17 tc, a ruchy dzidzi w 20tc. Cały czas myślałam, że będzie spokojna , bo jej nie czułam od 17 tc a pozatym strasznie dużo spałam. Okazało się, że od 20 tc rusza się, kopie i pląsa. Także wiem, że jest z nią wszystko w porządku.

Ból jajnika w 5-tym miesiącu

08/11/07 11:48:37

Ja jestem w 25 tc i co jakiś czas odczuwam kłucia w jajnikach (z boku w dole brzucha). Jak nie w jednym to w drugim. Nie są regularne. Czuję je czasem jak siedzę, leżę - różnie. Ale czytając wypowiedzi innych dziewcząt też wydaje mi się, że to dzidzia się kręci i obraca w moim brzuchu i pewnie kopie w narządy - bo jest strasznie ruchliwa.

wewnetrzne"cos"co mowi ze jest sie w ciazy?

08/11/07 11:45:53

Mi też wewnętrzne "coś: mówiło że jestem w ciąży, mimo iż test ciąży nie wykazał. Poszłam do ginekologa, który mnie zbadał, powiedział, że coś jest ale dla pewności kazał mi zrobić test z krwi i okazało się, że byłam w 3 tygodniu. Co do płci? Byłam pewna, że to chłopiec, zresztą wszyscy mi to mówili, a tu w 22 tc na USG Pan doktor stwierdził że to dziewczynka. Ucieszyłam się jeszcze bardziej niż jakby mi powidział o chłopcu. Pozdrawiam.

W KTóRYM TYGODNIU POZNAłYśCIE PłEć SWOJEGO MALEńSTWA???

27/10/07 15:36:00

Ja pierwszego kopniaczka poczułam w 17 tygodniu (to moja pierwsza ciąża). Ruchy dziecka zaczęłam czuć w 20 tygodniu. Jeśli chodzi o płeć to wszyscy mi mówili, że będzie chłopak. Zrobiłam sobie w internecie kilka testów na płeć (biorąc je z przymrużeniem oka) - w każdym wychodziła mi dziewczynka. W 22 tygodniu dowiedziałam się na badaniu od lekarza, że to będzie dziewczynka. Także coś w tych testach musi być. Pozdrawiam.

Dziwne stwierdzenie lekarza na temat wielkości płodu

21/10/07 00:48:02

W 11 tc lekarka mi powiedziała, że "zarodek ma dziwny kształt i to może być spowodowane wadą genetyczną". Byłam na USG genetycznym i na szczęście okazało się ze dzidzia jest zdrowa i nie ma żadnych wad genetycznych. Kamień spadł mi z serca. Także myślę, że twój lekarz po prostu źle sformułował swoją wypowiedź. Jak bardzo cię to martwi to możesz zawsze przy następnej wizycie (lub zrobić dodatkowe USG u innego lekarza) poprosić o określenie wielkości. I zobaczysz co tym razem ci powie.