problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

03/10/07 23:07:42

Cześć kobiety ! Jestem tutaj nowa PLUSZACZEK dał mi ten link .....grupa wsparcia ...o to mi chodziło ... i mam od razu pytanie co to jest "LAPARO"? Ja chyba tego nie miałam ? A mój gin robił mi cgyba wszystko co możliwe ? ale teraz zwątpiłam ? :?:

Pragnąca Dziecka

03/10/07 12:17:08

Sory wkradł się błąd LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE TO JEST WAŻNE !!!! A JA NAPISAŁAM ŻE NIE ........ŁUPS.....ALE POWRACAJĄC DO MOJEGO PARTNERA ...to trochę on ma racji w końcu nie miałam jego jednego w ciągo tych 15 latek .....a dzidziusia brak....

Pragnąca Dziecka

03/10/07 12:12:02

BADANIA MIAŁAM PRL,DHEA.ASPAT.ALAT,HSG TO BYŁO BARDZO WAŻNE CZY MAM DROŻNE JAJNIKI A TERAZ badanie KIEDDY BĘDĘ MIAŁA OWULACJĘ ....ona się niestey przesuwa jak chce ...mój partner nie robił badania nasienia choć lekarz powiedział nie jest ważne ( powiedział abym to ja się leczyła a nie on ) szkoda gadać na ten temat ale na pewno go nie przekonam .

Pragnąca Dziecka

02/10/07 23:55:59

Witam wszystkie panie .... też pragnę mieć dziecko...Staram się już z 15 lat, nie widzę nadzieji ...jestem strasznie zrezygnowana . wsparcie wasze by mi pomogło .... najgorsze w tym wszystkim jest to że przez pierwsze 10 lat mój chłopak nie chciał a teraz jak chce to mój organizm odmówił posłuszeństwa , mam 35 lat ...badania jakie tylko możliwe już zrobiłam teraz w piątek idę do lekarza z owulacją ......to cgyba ostatnie co mi pozostało tabletki ....sex.......i tak co miesiąc czy się dostanie okres czy też nie ? Nie wiem na czym polega to owulowanie bo to będę miała pierwszy raz ? :oops: