mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

28/03/08 23:30:22

WITAM DZIEWCZYNKI No i mamy wiosnę miejmy tylko nadzieje ze tak zostanie i ta zima nie wróci :!: Mój dzidziol przechodzi ostatnio samego siebie kopie tak mocno ze juz sie zastanawiam czy to jakiś mały piłkarz nie rośnie bardzo boli.To chyba wina tego ze tatuś miał parę dni wolnego i chciał pokazać sie tacie jak jest w pracy to tak nie dokazuje.Czuje sie juz strasznie ociężała i wszystko mnie boli chociaż wcale sie nie dziwie bo to jednak juz 20 kg na + :oops: Przeraża mnie ten bocian na suwaczku.....ale ten czas leci.....masakra :!: Pochwale sie wam że w końcu sie zmobilizowałam poprałam i poprasowałam ubranka jeszcze tylko mi zostało torbę spakować i czekać na dzidzie. A propo tej krzepliwości to norma jest 4-10 min a ja mam 3 min zresztą opowiem wam wiecej we wtorek co i jak bo mam wizytę u gina, w poniedziałek ide podejrzeć dzidzie. Powiem wam kochane ze wogóle nie mam pojęcia o dzieciach i chociaż chciała bym wam jakoś pomóc w tych sprawach to nie potrafię głupio mi z tego powodu Przepraszam was bardzo Pozdrawiam cieplutko :!: :!:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

26/03/08 21:02:40

Witam dziewczyny Przepraszam że się nie dość długo nie odzywałam ale choróbsko dopadło i nie chce puścić normalnie paranoja jakaś leże cały czas w wyrku i czekam aż samo przejdzie. Dzisiaj byłam na badaniach no i okazało sie że mam krzepliwość krwi ok 3 min nie wiem czy to dobrze czy źle? dopiero dowiem sie 1 go kwietnia jak pójdę do swojego gina chyba że wy dziewczyny wiecie coś na ten temat? Poza tym dopadło mnie straszne lenistwo nie mam ochoty na nic, wszystko mnie złości ale pewnie to wina tych hormonów przynajmniej tak to sobie tłumacze. Pozdrawiam Was gorąco dziewczynki i wasze dzieciaczki również :!: BYLE DO WIOSNY (PRAWDZIWEJ) :!: :!:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

17/03/08 22:51:32

Cześć dziewczynki Tesla Sto lat sto lat niech żyje żyje nam..... :brv: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) :) Wszystkiego najlepszego dla Oliwierka :!: :!: Edi Gratuluje córeczki :!: :!: Zajrzałam tylko na chwilkę i zmykam. Jakieś paskudne choróbsko panuje i mnie dopadło i idę dalej leżeć.Dziewczynki trzymajcie sie ciepło i byle do wiosny.....

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

14/03/08 15:51:35

CZEŚĆ DZIEWCZYNY MONKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDRÓWKA,POCIECHY Z TWOICH MĘŻCZYZN I SPEŁNIENIA MARZEŃ :kla: :kla: :kla: :kla: Ilona z tego co mówił mój gin to 2ka ma być otwarta miedzy 11-15 marca.

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

13/03/08 22:38:22

Cześć dziewczynki WIELKIE GRATULACJE ANGELEK I MARTUSIA :D :D :D :D Najważniejsze że wasze dzieciaczki są zdrowe a złe wspomnienia szybko pójdą w niepamięć czego wam gorąco życzę :!: :!: Monka również życzę wytrwałości i nie daj sie :wink: Tesla rzeczywiście duży ten Twój synuś normalnie nie wieże że to już 7 tyg ale ten czas leci :D Ja sie coś nie czuje ostatnio najlepiej chyba mnie jakieś choróbsko dopadło i jakaś nie kontaktowa jestem. Wiec trzymajcie sie dziewczynki cieplutko jak tylko poczuje sie lepiej to na pewno zajrzę :|