NaJWyzszA pOra nA MajoWecZki 2008:)

06/09/07 20:31:48

Witajcie, a ja wczoraj byłam lekarki i w zasadzie nic sie nie dowiedziałam, a tylko się zdenerwowałam. Pech to trafić na ginekologa, który umawia pacjentki co 5 min w kalendarzu. generalnie zaleciła mi tylko brać kwas i nospę jeśli bóle podbrzusza będa silniejsze, narazie żadnych witamin. no i wg niej na usg dopochwowe jest za wcześnie, bo nie bedzie nic widać, mam przyjść za 3-4 tygodnie. nawet na żadne badania laboratoryjne mnie nie skierowała Konował a nie lekarz!!! i wiecej do niej nie pójdę...Jeśli chodzi o samopoczucie to pobolewania w brzuchu od czasu do czasu, większy apetyt tzn. wytrzymuje bez jedzenia max. 3 godz. i musze zjeść jakis owoc, przegryść coś drobnego i wiecznie chce mi się pić :)) Trzymajcie się ciepło...

grzybica w ciąży

05/09/07 21:23:33

Witajcie dziewczyny, Jestem w okolicach 5 tyg. ciąży i lekarka przepisała mi Dafnegin - oczywiście na moje objawy grzybicze. Czy któraś z was stosowała juz ten lek? chciałabym u was potwierdzić jego skuteczność. główna substancja czynna tego leku to cyklopiroksolamina 100 mg. szczerze mówiąc nie jestem pewna kompetencji tej lekarki, bo nie zaleciła mi żadnych witamin oprócz kw. foliowego i stwierdziła że na usg dopochwowe jest jeszcze za wcześnie bo i tak nic nie zdoła zobaczyć. najwcześniej kazała przyjść za 3-4 tygodnie. a tak dodatkowo wspomnę że do tej pory na profilaktykę przeciwgrzybiczą- choć jak sie okazuje nie do końca skuteczną, skoro grzyb powraca - miedzy wcześniejszymi infekcjami brałam oprócz lactovaginalu też floragyn.

NaJWyzszA pOra nA MajoWecZki 2008:)

03/09/07 22:06:12

Dołączam się do grona zafasolkowanych w sierpniu. Wczoraj zrobiłam test, tj 4 dnia po planowanej @. Cieszymy się ogromnie :D i życzymy wszystkim przyszłym mamusiom dużo zdrówka i optymizmu.