Tornister czy plecak?

23/08/07 07:28:20

Plecak z usztywnianymi plecami jest dobry, ja kupiłam córce tornister bo myślałam że tak lepiej ale okazało się że lepszy jest plecak :wink: na początku roku może dużo dzieci nienosiły ale potem :roll: książki,zeszyty itd. a na wycieczki jest lepiej mieć taki mniejszy w zapasie :wink: (tornister jest nieporęczny,dzieci się obijają tymi tornistrami koszmar) :wink:

Katowickie przyszłe Mamy :D

23/08/07 07:06:23

anuszeczka zależy który szpital miałaś na myśli ten kolejowy na panewnickiej czy centrum na medyków? :wink:

[Ankieta]Kiedy sadzam/sadzałam dziecko na nocnik?

23/08/07 06:51:26

Witam was :wink: jestem za tym żeby niezmuszać dziecko zawcześnie na nocnik bo może się zrazić i niebędzie chciało siąść na nocnik.Mój synek jak miał ok.1,5roku odrazu chciał na ubikacje po krótkich zmaganiach kupiłam nocnik w kształcie ubikacji i sprawa była załatwiona :wink:

Katowickie przyszłe Mamy :D

22/08/07 17:30:46

_magda_ zgadzam się z tobą z tymi szpitalami na Ligocie są do d... a także z lekarzami jedyny kompetentny lekarz to jest w szpitalu kolejowym dr.Dobrowolski jest także ordynatorem :wink:

Problem z LUTEINĄ - prosze o rade

22/08/07 07:32:55

dzięki Gocha tyle się już naczytałam ale zauważyłam że prawie każda która bierze tab. ma wcześniej robione badania krwi i inne mi lekarz zrobił zwykłe usg i powiedział że narazie nic niewidzi a jak nie dostane do 3 m-cy@ to mam do niego przyjść a narazie mam brać luteine raz dziennie o jednej godz. od 16-26dc. Tylko ja chce poczekać do końca tego tygodnia i po pierwsze musze zmienić lekarza bo jakoś ten jest dziwny może jakbym poszła do niego prywatnie to mówiłby konkretnie i dałby mi skierowanie na badanie.Więcej się dowiedziałam tu na forum niż od tego gina :cry: jeszcze raz dzięki :wink: