Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

28/02/09 14:41:16

Monika :D na razie nigdzie nie wybieram sie z tego forum :D chyba, ze dziewczyny same mnie wyrzucą :lol: Trzymam kciuki za realizacje Twoich postanowień. Odnośnie tych suwaczków i innych bajerów to nie wiele Ci pomogę, bo mi zrobił to syn... ten starszy :aa: , zdjęcia wklejam sama, ale wytłumaczyć nie umie :heh: Dwie albo trzy strony wcześniej Karen dała odnośniki jaj zrobić awatar i wkleić fotki, spróbuj, może uda Ci się. Dzisiaj mały zaskoczył mnie na spacerku! :lala: wysadziłam go z wózka i szedł sam z 300 m, nie przewrócił się ani raz :brv:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

28/02/09 13:26:33

Pati i jak pierwsze przesłuchanie kandydatki ? Jakie wrażenie wywarła? Eli, ciesze się, ze mój "bliźniak" lepiej się ma i zaczął coś jeść. :D Daga zazdroszczę i tego 1 kg na minusie. Musze poczytać o tej diecie, bo jesteś pojedzona a efekty szybko widać :brv: Jatoszka świetne zdjęcie :D Dla Marcelka i Igusia :puk: i Emi :puk: zdrówka! :puk: Bydzia a Ty jak się czujesz? Karolina Ty nie sprzątaj tylko odpoczywaj:D

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

27/02/09 16:51:12

Bydzia, no to przeszłaś biedulko :puk: :puk: Najgorsza to ta bezsilność :( Teraz pewnie Ciebie rozłoży :cry: ale dobrze, ze Emi lepiej się czuje :* Monia :okk:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

27/02/09 16:17:33

Monika WITAJ!!!!!! Stara kadra znowu na pokładzie! :lol: Monia, bez obaw, dziewczyny nic się nie zmieniły. Takie jak były, miłe i serdeczne! Buziaki dla Antosia :cmo:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

27/02/09 16:13:40

Napisałam długiego posta, a ten mały zbój wyłączył kompa :D Pati, dzięki za komplementy dla w/w zbója, ale to Twój Pawcio wygląda jak cherubinek :D Jako ciekawostkę, powiem Ci, ze jak ja robiłam kurs makijażu, to była ze mną dziewczyna z Katowic Magda K :D Eli, zobaczysz, ze dziś będzie przełom przełom :) A jaka ma temperaturę na popołudniu? Może jogurt mu podejdzie? A Patrycje w makijażu przez chwile można zobaczyć na filmiku, który wczoraj dodała. Miód, cud i orzeszki :D Msztuka a jak Igus? Jadł coś? Zmniejszyły się te wypróżnienia? Sisilka ten Twój synuś to na 2-3 latka wygląda. Taki stateczny :D Tośka, trzymam kciuki, żeby ta temp była tylko od zębów :(