Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

16/12/07 11:58:20

WITAM NIEDZIELNIE Evcia ja niestety jestem totalne beztalencie kulinarne, ale jak patrzę i czytam o Twoich wypiekach, to stwiErdzam, że chyba skorzystam z ksiązki o robieniu ciast i deserów, którą dostałam kiedyś od mojego męża w prezencie (czyżby jakaś aluzja :lol: :?: ) i sama spróbuję coś upiec :lol: Z moją przyjaciółką na razie bez zmian. Ale jutro jest poniedziałek i wszyscy lekarze będą już w pracy, więc mam nadzieję, że się czegoś dowiemy. Ona czuje siĘ bardzo dobrze, więc wszyscy mamy nadzieję, że z dzidzią będzie wszystko ok. Evcia najlepsze życzenie dla 25-latki (Boże... kiedy ja miałam 25 lat :?: :cry: trochę to dawno było :lol: ). Życzę Ci przede wszystkim zdrowia (dla Ciebie i Maciejka), szczęścia (bo jak wiadomo bardzo się w życiu przydaje), pieniędzy (bo nieprawdą jest, że pieniądze szczęścia nie dają :lol: ) i osiągnięcia wszystkich Twoich zamierzeń (bez większego wysiłku :lol: ). [url=http://www.glitter-graphics.com:prf85ucr] [/url:prf85ucr] A TO MÓJ MICHAŚ JEDZĄCY PO RAZ PIERWSZY MARCHEWKĘ :lol:

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

15/12/07 19:27:51

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

15/12/07 09:14:32

Ale mój Michał ma ułożony plan dnia :cry: Budzi sie codziennie o tej samej porze, między 7:00 a 7:30, potem ma ok.1,5 h drzemkę po godzinie 9:00. Je codziennie w tych samych godzinach, kapany jest zawsze o 18:30 :!: Ja chyba po prostu cos źle robię :cry: Dzisiaj miałam straszna nockę :!: Moja przyjaciółka jest w 13 tc (wcześniej 2 razy poroniła) i ok. 1:00 zaczęła krwawić :cry: Brzuch jej nie bolał, ogólnie czuła sie dobrze tylko ta krew. Ma zespół antyfosfolipidowy i zaczęła dostawać zastrzyki z heparyną (musi je dostawać codziennie do końca ciąży :cry: ). Jest teraz na patologii ciąży na Dyrekcyjnej i na razie lekarze twierdzą że z dzidzią wszystko dobrze ale nie wiedzą skąd ta krew :cry: Miałam dzisiaj jechać do fryzjera ale jadę do niej. Jest ważniejsza. Mam nadzieję, że będzie dobrze :!: Dla Evciaculowego maciejka z okazji ukończenia 4 miesięcy [url=http://www.glitter-graphics.com:b1wzs9y4] [/url:b1wzs9y4] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php:b1wzs9y4] [/url:b1wzs9y4] Evcia a jak rozwiązaliście problem fotelika dla Maciejka?

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

14/12/07 18:54:26

:cry: :cry: :cry: za szybko się pochwaliłam... dzisiaj Michał urządził prawdziwą histerię :!: :cry: Przez 40 minut nie mogłam go uspokoić na rękach :cry: Az się zanosił od płaczu. Teraz wreszcie zasnął... a myslałam, że tak gładko poszło... naiwna jestem i tyle. Dobrej nocy wszystkim

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

14/12/07 08:53:44

WITAM W TEN CUDOWNY DZIONEK :lol: :lol: :lol: Jestem cała happy, bo wczoraj wieczorem spróbowaliśmy połozyć małego w łóżeczku bez lulania, żeby sam usnął i... UDAŁO SIĘ :lol: :lol: :lol: Trwało to pół godziny :lol: Michał w ogóle nie płakał :lol: Gadał po swojemu i szybko zasnął. Miał włączoną muzyczke w karuzeli i światełko (motylki na ścianie). Obudził się o 23:00 na karmienie i potem o 3:00 i też go nie lulałam :lol: Włączyłam tylko motylki i również szybko zasnął :lol: Dziękuję Wam kobiety za dobre rady :!: Bez Was to nosiłabym małego na rękach pewnie do jego 18-tych urodzin :lol: Evcia napisałaś, że maluszek musi do tego "dojrzeć", ale w moim przypadku to chyba raczej ja musiałam dojrzeć, bo z tego co widzę, mój synek był juz na to od dawna gotowy tylko ze mnie taka "głupia bździągwa" :lol: Palomcia Michał miał bardzo długo straszną ciemieniuchę (przy skazie niestety tak jest :cry: ) i niestey nic mu nie pomagało. Najpierw smarowałam mu główkę Olejuszką - bez efektu. Potem kupiłam preparat Musteli na łojotokowe zapelenie skóry u niemowląt i troche pomogło, ale najczęsciej po 2 dniach zaczynało sie wszystko od nowa :cry: Teraz jest juz lepiej, jednak myslę, że to przez krople, zapisane przez dr Marciniak (Fenistil - na złagodzenie objawów alergii). Dr Marciniak potwierdziła, że Michał ma skazę, zapisała te krople, zmieniła mleko z Bebilonu Pepti na Nutramigen, przepisała maść robioną z hydrocortisonem na zmiany skórne (do stosowania w wyjątkowych sytuacjach) i... kazała czekać aż samo przejdzie :cry: Niestety nic innego nie mozna zrobic. Na testy jest za wcześnie, więc nawet nie wiem na co Michał jest (i będzie) uczulony :cry: Zaleciła częste smarowanie całego ciała kremem-emolientem (np. Emolium lub Oilatum) i tyle... Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość :cry: Witaj madzia_wroc ja zawsze mam i miałam bardzo niski poziom hemoglobiny (całą ciążę miałam anemię i brałam żelazo). Sok z buraków jest najlepszy (z surowych buraków). Jest okropny w smaku, ale co zrobić :?: :cry: Trzeba sie krzywić i pić... :lol: Musisz jeść produkty bogate w żelazo np. wątróbkę, ryby morskie, fasolka szparagowa, ciemne pieczywo. Zyczę szybkiego "wzrostu" poziomu hemoglobiny :lol: