Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

20/07/07 12:56:31

WITAM SŁONECZNIE WSZYSTKIE MAMUŚKI :sw: Czytam Was codziennie i normalnie dziękuję Bogu, że znalazłam to forum! Wiecie jak to jest... jak mam skurcze, to od razu myślę, że to tylko ja taka biedna jestem... Oczywiście wcale się nie ciesze, że też macie różne ciążowe problemy ale nie ukrywam, że jest mi trochę raźniej :lol: Ja od poniedziałku jestem w pracy i strasznie się z tego powodu cieszę! W domu normalnie wariuję! Mam depresję i myśli samobójcze :) Ponadto moja mama jest w szpitalu :( więc w pracy jak się czymś zajmę to przynajmniej na parę godzin przestaję się tym zadręczac bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Mam do Was pytanie (być może już kiedyś poruszałyście ten temat... nie byłam w stanie przeczytac wszystkich stron na forum... jest ich strasznie duzo :lol: ). Czy któraś z Was ma jakiegoś zwierzaka w domu? Jak rozwiązałyscie problem po urodzeniu maluszka? Ja mam kota, któremu wydaje się, że łóżeczko zostało zakupione właśnie dla niego (złożyliśmy łóżeczko w niedzielę, żeby kot powoli zaczął sie przyzwyczajać). Pojęcia nie mam co mam robić!!!! :cry: Już i tak czuje sie jak wariatka. No wyobraźcie sobie wieloryba (czyli mnie) gadającego z kotem!!!!! Który i tak nic nie kuma!!!!! :lol: Zamykam pokój itd ale on i tak znajdzie sposób, żeby sie tam jakoś dostać. Tylko prosze nie piszcie mi, żebym go komuś oddała bo to jest absolutnie wykluczone. Ja jestem kocia mama w zasadzie od urodzenia i chyba zapłakałabym sie na amen :cry:

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

15/07/07 12:18:18

Witam wszystkie Kobiałki :lol: Aja77 Nie wiem jak inne forumowiczki ale ja mam mały problem z załatwieniem porodu rodzinnego (będę rodzic w szpitalu na Brochowie). Ordynator przyjmuje tylko we wtorki od 12-13. Mój mąż dzwonił ostatnio żeby się upewnić czy może pojechać aby to załatwić i powiedziano mu, że owszem procedura jest taka i taka ale przyjeżdżać raczej nie ma sensu bo .... jest strajk (żadna nowość - strajk jest od 2 miesięcy). Na pytanie: kiedy mozna będzie załatwić to pozwolenie, kobieta odpowiedziała, że jeszcze nie wiadomo. Może któraś z Was załatwiała z pozytywnym rezultatem w ciągu ostatnich 2 tygodni poród rodzinny na Brochowie? Będę naprawdę wdzięczna za informacje. Buziaki dla wszystkich :pr:

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

14/07/07 14:16:03

musze leżeć :cry:

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

14/07/07 14:15:10

margolcia82 Termin mam na 14.08. ale podobno mogę urodzić wcześniej, ponieważ od tygodnia mam bóle podczas stania i chodzenia (w zasadzie to nie jestem w stanie zlokalizować tego bólu - tak naprawdę, to nie wiem co mnie boli - zaczęło się od ostatniego badania ginekologicznego :cry: ). Mam też skurcze i muszeę:cry: [/b]

Czy są tu przyszłe mamy z Wrocławia???

13/07/07 21:59:14

Witam Czy można jeszcze dołączyć do Waszej wesołej grupy? Jestem z Wrocławia. 35 tc i nie mam praktycznie nikogo, z kim mogłabym o problemach i pytaniach dręczących kobietę na krótko przed porodem :cry: