MARZEC 2008

16/07/07 19:50:06

Witajcie Kochane, Ten upał jest okropny! agatusia: już jestem ! dzięki za troskę:-) a jak ty się czujesz? ivoneczka: serdeczne gratulacje ! cieszymy się że do nas dołączyłaś! Słuchajcie : byłam w sobotę u pani doktor i opowiedziałam jej o tych plamieniach. Przyjęła to jak coś najnormalniejszego na świecie. To rzeczywiście chwilowy niedobór hormonów. Zapisała mi Duphaston i kazała wykupic jak się to drugi raz powtórzy. Jest OK. Zbadała mnie i powiedziała ze wyczuwa "dużą" ciążę :-) { już któraś z was kiedyś użyła takiego określenia to chyba taki slang ginów:-)}. także wszystko jest OK. moje pierwsze USG będzie 30 lipca. już się nie mogę doczekać. mankizowa: ciesze się że jesteś. rudagirl: doskonale wiem co czujesz. mi się też zdarzają takie wieczory kiedy rozmyślam jak to będzie .... wyobrażam sobie siebie za rok, z małą dzidzią i zaczynam się bać: o pracę, finanse itp. chwile sobie tak porozmyslam, nawet troche popłaczę, ale potem mi przechodzi. Po chwili zaczynam w sobie czuć taką siłę, takiego powera, ze czuje ze myśl o tym dziecku dodaje mi energii. To hormony:-)) wiem ze przyszłość może nas trochę przestraszać, to normalne.Tym bardziej ze teraz jesteśmy odpowiedzialne za kogś jeszcze oprocz siebie samych. ale słuchajcie w zyciu trzeba podejmowac trudne decyzje, inaczej zycie nie ma sensu. A Dzieci to najpiękniejsze co może nam się przytrafić. i z tym pozytywnym akcentem przesyłam wam wszystkim uściski;-)

MARZEC 2008

13/07/07 19:09:34

cześć dziewczyny:-) jak wam mija dzień??? ja też miałam dzisiaj taki kryzys w południe - myślałam, że zasnę przy biurku. Nie piję kawy, bo mi przestała smakować, nic mnie nie pobudza, nawet duża dawka adrenaliny w pracy. Po prostu mogłabym usnąć na stojąco..... aranika dzięki za troskę:-)) czuję się lepiej, dzisiaj to plamienie jakby ustąpiło. W południe już praktycznie "się wyczyściło". Mimo wszystko podjadę jutro do mojej pani doktor żeby sie skonsultować.... To forum jest rewelacyjne! można się od Was więcej dowiedzieć niż od nie jednego lekarza:-) Będę tu częstym gościem:-) Właśnie jedziemy z moim M do IKEI po fotel do komputera. Poprzedni się rozpadł, a ja muszę tu regularnie bywać. Dziewczyny z UK: pracowałam 2 lata w firmie farmaceutycznej przy badaniach klinicznych. Współpracowałam z lekarzem, który był na stażu w UK przez 5 lat. Jego żona wtedy urodziła dwoje dzieci w Anglii. Pamiętam jak opowiadał, że opieka nad kobietami ciężarnymi na Wyspach to kompletna porażka.Miał porównanie bo jako lekarz zna standardy. Już na trzecią ciąże zdecydowali się przenieść do Polski. Moja bratowa w ubiegłym roku będąc w ciąży tez sie zmagała z angielską służbą zdrowia. jeśli możecie sobie na to pozwolić to przylatujcie do nas na badania....u nas mimo wszystko jest jakoś przyjaźniej pod rożnymi względami.. Pozdrawiam weekendowo!

MARZEC 2008

12/07/07 23:35:00

agatusia - dzięki za słowa otuchy, jakoś tak na wieczór to plamienie ustało...ale i tak w sobotę pójde do mojej pani doktor Życzę wszystkim dobrej nocy, niech nam się przyśnią bobaski:-)

MARZEC 2008

12/07/07 20:38:49

cześć koleżanki:-) jak się czujecie? ja dzisiaj po południu dostałam bardzo dziwne brązowe plamienie. wygląda to tak jakby miał się zacząć okres. zaczął mnie tak dziwnie inaczej boleć brzuch na dole. Tak jakby jajniki....trochę się tym martwię, bo koleżanka mi powiedziała, ze to świadczy o braku hormonów podtrzymujących ciąże. Czy może macie jakieś inne informacje ma ten temat? Czy to powód do zmartwienia?

MARZEC 2008

11/07/07 22:35:37

ja sobie sama wyliczyłam termin porodu - 9 marca. moja p. ginekolog chce to dokładnie określić po I UGS czyli 30 lipca. Ostatnia @ była 2 czerwca