CHYBA NIEZŁY DOWCIP :)

24/07/07 12:16:22

Kłopoty z oprogramowaniem. Drogi serwisie techniczny ! W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam spadek wydajności działania. W szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - zdeinstalował kilka bardzo wartościowych programów, takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje: PIŁKA_NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE_DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie. Desperatka. Odpowiedź z serwisu: Droga Desperatko ! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C:\MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ, ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO_PIWO, a oba są bardzo nieprzyjemnymi programami, które w pewnych przypadkach mogą włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHŁOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując, MĄŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności. Ja osobiści polecam GORĄCE_JEDZENIE i SEX_BIELIZNĘ. Powodzenia Serwis Techniczny.

Starajace sie od sierpnia

24/07/07 11:10:37

my nasze staranka rozpoczęliśmy tak na dobre od marca 2007, ale znów NIC :cry: . Teraz sierpień będzie kolejny. Ala nie wiadomo czy tych staranek nie będzie trzeba przełożyć.... wyjazd do pracy za granicę się szykuje......i co tu robić? :?:

Roznica wieku....

24/07/07 11:07:22

Mój mąż jest 6 miesięcy starszy, a rocznikowo o rok.

KTO BARDZIEJ "RZĄDZI" W NASZYM ZWIĄZKU

24/07/07 11:05:03

W mnie w tomu to ja trzymam kasę, ale ważne decyzje podejmujemy razem.

CZY WIERZYCIE WE WRÓŻKI?

24/07/07 10:47:21

Klarunia....no coś w tym jest. Mnie też kiedyś w parku zaczepiła cyganka. Chciała powróżyć. Zgodziłam się. I powiedziała mi coś podobnego jak Tobie. Że będę z czarnym przez wiele lat ale on nie będzie godzien mojej miłości a potem na powrót będę z blondynem i on zostanie moim mężem. I tak było. Przez 7 lat byłam z czarnym. Rozstaliśmy się bo zdradzał i robił co chciał. Teraz jestem szczęśliwą mężatką z blondynem.......chłopakiem z jednego osiedla, z którym "chodziłam " mając 15 lat. W życiu bym nie uwieżyła, że on będzie moim mężem...... a jest. U wróżki byłam 1 raz i w zasadzie nic mi nie powiedziała......a uznawana jest w miom mieście za najlepszą. A więc tak jak pisałam wcześniej......wierzę ale nie do końca. No dobrze ale tak dużo tu poszecie o tym, że nie wolno wierzyć we wróżby, horoskopy i inne takie......bo biblia zakazuje, bo to grzech........a co powiecie o jasnowidzach.......im też nie wolno wierzyć i prosić ich o pomoc? Tylu tudzi znika bez śladu...dla rodziny taki jasnowidz to jedyna deska ratunku.... i w wielu przypadkach przy ich pomocy udaje się odnaleźć zaginionych. Ja osobiście nigdy nie musiałam korzystać z pomocy takiego jasnowidza.....ale gdyby trzeba było to bez namysłu TAK