Zgorzelec/Görlitz

07/03/09 21:55:54

Wszystkiego najlepszego dla Adasia z okazji ukończenia roczku !! :hbd: :bal: :gift: kava ja kiedyś łapałam do woreczka ale wszyscy mówią że najdokładniejsze jest pobieranie do pojemniczków (czyli siedzisz i czekać aż Twój dzidziuś zacznie robić siku- wtedy nie "łapiesz" od razu tylko środkowy strumień domyślam się że z dziewczynkami jest o wiele trudniej :roll: Agnieszka i co długo czekałaś na męża? trafił do domu?? :lol:

Zgorzelec/Görlitz

06/03/09 23:16:17

Agnieszka nie ma za co- to było za przyzwoleniem Kasi :D Wydaje mi się że już możesz Wiktorowi pomału dawać takie rzeczy jak np jajecznica- ja Kacprowi zaczęłam tak właśnie od roku wszystko już podawać Już nie gotuje osobno dla nas i osobno dla niego- je co mu dam (oczywiście jeżeli ma dobry dzień bo czasem prócz kawałka chleba nie chce nic :roll: Jolu dziękuje że pytasz o zdrówka Kacperka- niestety jeszcze do wtorku siedzimy na L4 :roll: -nie przeszedł mu do końca kaszel i robię mu inhalacje we wtorek idziemy jeszcze raz do kontroli i mam nadzieję że już będziemy mogli wychodzić bo w domu strasznie mu się nudzi i coraz bardziej rozrabia zresztą ja sama już świruję :roll: mój mąż chodzi na razie na 13 do pracy i wraca całkiem wieczór więc jestem uziemiona w domu :roll: Jola a jak Twoje aniołki?? Kasia jak znosicie spacery bez nas?? :D usychacie już z tęsknoty?? bo my bardzo :wink: Agnieszka dużą imprezkę robicie??

Zgorzelec/Görlitz

03/03/09 14:31:45

WIKTORKU !! Wszystko co piękne i wymarzone Niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie. Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku :hbd: :bal: :gift: :ur: :sss:

Zgorzelec/Görlitz

28/02/09 23:30:49

kava ja mam te kropelki Sab Simplex (3/4 buteleczki- ważne do marca 2010) jeżeli chcesz to napisz mi na PW swój adres to Ci wyślę (bo Ty nie jesteś ze Zgorzelca o ile dobrze pamiętam? ) u mnie leżą a Twojej niuni mogą pomóc Agnieszka byłam wczoraj z Kacperkiem u lekarza bo dalej kaszle i się okazało że ma lekki zapalenie oskrzeli - do środy siedzimy w domciu a potem kontrola i zobaczymy Mi już przeszło- został mi tylko suchy nos z tego smarkania :lol: u Kacperka też widzę różnicę- jest na antybiotyku (ciocia Kasia byłam u Ciebie w piątek ale wyszłaś wcześniej :twisted: najgorsze są teraz nocki bo się często budzi i jest strasznie marudny a czasami płacze jakby go coś bolało :roll: - brzuszek ma miękki i chwilami głupieje o co chodzi :roll: mam nadzieję że już niedługo wszystko wróci do normy :roll:

Zgorzelec/Görlitz

26/02/09 21:53:46

kava GRATULACJE!! Hania witaj :bal: :gift: