MARZEC 2008

09/03/08 19:23:17

Witam :) Ja nadal w dwupaku .Dzisiaj duże zakupy w supermarkecie zaliczone , ale na razie bez efektu skurczowego ;) Nika : cudna Twoja córeczka :) , ja też chcę mieć już swoją ... Eelvi : trzymam kciuki za Twój poród :) Daj znać , jak już nabierzesz sił :) Blusia : nie smutkuj się , już niedługo bedziesz miała swoj Sarb w ramionach , dla niego warto przez to wszystko przejsc :) Pozdrawiam :)

MARZEC 2008

08/03/08 15:14:20

[url=http://www.familylobby.com:3w3kyc85] [/url:3w3kyc85]

MARZEC 2008

08/03/08 12:19:42

Greenmind : chciałabym ,żeby było tak jak u Twojej kuzynki :) Akurat mi tak wychodzi 2,5 dnia do terminu :) Rudagirl : To jedziemy na tym samym wózku :) Dorek : super ,że jesteście z małym już w domku :) Czekamy na zdjęcia w galerii :)

MARZEC 2008

08/03/08 10:28:47

Witam w sobotni ranek :) Ja 2 w 1 , chociaż już w noc myślałam , że się zaczyna. Miałam cały wieczór nieregularne skurcze , trochę bolesne jak na @ i z krzyża.No ale miewam je codziennie , więc się specjalnie nie przejmowałam.Około północy zaczeły mnie łapać mocniejsze i jednocześnie bóle skurczowe jelit ...no i zaczeło mnie czyścić , ale tak ,że po prostu nie schodziłam z toalety no i woda z d....;) Poza tym było mi niedobrze , robiło mi się słabo , na przemian zimno i gorąco .Trudno mi było tylko odróżnić , czy mam skurcze macicy czy jelit , tak że nie wiem co ile były .Jak tylko mogłam wstać z kibelka już dopakowałam torbę i stiwrdziłam , że trzeba pozmywać naczynia i trochę posprzątać - no bo jak zostawić taki bałągan w mieszkaniu .Co teściowie pomyślą. Małz stwierdził , że jestem nienormalna ;) ..zaczynam rodzić a myślę o porządkach o 1 w nocy .W końcu i tak zmyłam te naczynia , wygotowałam laktator no i ...wszystko przeszło jak ręką odjął ...no i nie mam pojęcia co to było - czy mi coś zaszkodziło , czy organizmi sie oczyszcza przed porodem ?... teraz rano czuje się już ok..zadnych skurczy... ehh sama już nie wiem ...czy ja wogóle rozponam ten poród , czy przegapie początek i urodzę ..kurcze w domu .. Pozdrawiam :) i życzę miłego dnia kobiet :)

MARZEC 2008

07/03/08 12:05:12

HELIOTKA , JUSTY ,ADUNIA,ALIJA ,Ania2303 GRATULACJE DZIEWCZYNY :) ! Ania2303 - prosimy o zdjęcia niuni do galerii :) U mnie bez większych zmian .Skurcze mam codziennie , ale szybko przechodzą ..nawet nie stają się bardziej bolesne .Wczoraj z mężem byliśmy w galerii handlowej ...no nie powiem podziałało trochę - cały wieczór skurcze , ale taka słabizna ...chyba mała nie chce jeszcze wychodzić . Greenmind: ja tez czuję się taka rozwalona jak przed okresem - huśtawka nastrojów , pryszcze wyszły , raz zimno , raz gorąco ....coraz bliżej jednym słowem :) Pozdrawiam :)