mamy bliźniaczków !!

31/03/08 00:04:49

witajcie! Aniouek [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dde122a965bc6aba.html:3uwdzosk] [/url:3uwdzosk] a to moja bryka - trochę starszy model od twojego :lol: Ja jestem bardzo zadowolona :D A maluchy mają od wczoraj antybiotyk :( - diagnoza wirusowe zapalenie gardła. bardzo dużo płaczą :cry: i pomału mam tego dosyć. dobrze, że mały już lepiej się czuje, ale sobota była straszna :shock: Pozdrawiam

ulga prorodzinna a utrata zasiłku rodzinnego?!

28/03/08 16:38:10

Z tego co wiem to nie zabierają podatku. dostajesz całą kwotę. Ja mogłam ''odliczyć" tylko troje dzieci, bo tylką taką zaliczkę na podatek mieliśmy razem z mężem, Więc dostanę całą pobraną zaliczkę na podatek dochodowy. Pozdrawiam

mamy bliźniaczków !!

28/03/08 16:32:05

witam kobitki na finiszu współczucia - ale pomyslcie o efekcie koncowym, a jak wyobraznia zmeczona to zagladajcie do galerii :wink: agata u nas w tczewie tak sie czesto zdarza ze sa chrzciny ze slubem i ksieza sie ciesza ze duszyczki sie nawracaja :lol: babcie nasze jeszcze nie chća wnukom nic wciskac, to ja sama często na nich testuje :wink: ale na razie nic nie daje , bo wczoraj zaczęły gorączkować i poleciałam do lekarza. Okazało się, że to wirusowe zapalenie gardła, dlatego nie mogą jeść a są głodne. Ja się przestraszyłam, że to uszy, ale nie. Dostaliśmy antybiotyk, ale mam zacząć podawać w sobotę, gdyby gorączka się utrzymała. Gorączki nie mają ale strasznie są marudne, a to wykańcza. Tymbardziej, że mój wraca wieczorem a zazwycazaj jest już o tej porze w domku. Acha załatwiłam chrzest i kupiłam wszystkie dodatki. 20 kwietnia na 9.30 - uroczysty dzień :D Kajuka bez czrnych myśli - zajrzyj do galerii , jak tak się napatrzysz, napatrzysz to twoje bedą też takie a może takie śmiechotki jak Edyty :lol: Pozdrawiam wszystkie!

Zasiłki wypłacane przez ZUS

25/03/08 23:47:40

Witam! Mama28 decyzja lekarza orzecznika tej treści jest jednoznaczna z przyznaniem zasiłku. Powiadom tylko pracodawcę, że już masz decyzję, choć on i tak dostanie swoją kopię. I od daty wyczerpania zasiłku chorobowego lekarz ginekolog nie musi ci już wystawiać zwolnienia na piśmie. Jeśli zgłaszałaś w zusie swój numer konta to przeleją, jeśli nie to przyjdzie pocztą. Z własnego doświadczenia :wink:

ulga prorodzinna a utrata zasiłku rodzinnego?!

25/03/08 23:36:27

Witam ! Jeśli ktoś będzie umiał mi poradzić, to bedę wdzięczna za pomoc. Zlożyłam już rozliczenie roczne w urzędzie skarbowym i odliczyłam sobie ulgę na troje dzieci, gdyż tylko tyle mieliśmy z mężem pobranych zaliczek na podatek dochodowy. Niestety dowiedziałam się, że mogę przez to stracić zasiłek rodzinny z dodatkami, a 360zł to dla mnie niebagatelna kwota. Może ktoś by mi wjaśnił ,jak to się oblicza, czy stracę zasiłek w miesiącu, w którym będzie wypłacona ulga, czy na jakiś dłuższy okres ? Nasz dochód miesięczny nie przekracza 2300 zł + 360 zł zasiłku. Pozdrawiam.