mamy bliźniaczków !!

09/04/08 12:46:44

Witam Dzięki moim pociechom nie miałam nawet czasu do was zajrzeć :? Dużo do czytania , ale wszystko nadrobione :wink: Vega jesteśmy z tobą, a twoje malusie ślicznie się wietrzą na balkonie - ja nawet takiego nie mam :( i fajnie sie3 wyspałas u mnie to cały czas spanie na raty i o dziwo to Marcin do buteki się obudzi a Marta do cyca nie edyta u nas też była sól fizjologiczna i frida i poradziliśmy sobie bez lekarza Sylwia super autko - my planujemy kupić voltswagena busa - jak szaleć to szaleć :wink: , ale dopiero po tym jak któreś z nas zrobi prawko i pewnie to będę ja :lol: Fajna przygoda z kupą - mama też mi opowiedziała taka ze mną i moja bliźniaczka w głównych rolach z tym że dwa łóżeczka były wysmarowane i my też :lol2: Dasha ja chodziłam co dwa tyg. i też na początku były problemy i też myślę że twój gino naciąga cię na kasę Kajuka trzymaj się - to minie ,jak wyjdzię słonko :sw: No i ciekawe co z Aniouek i Niebo? Tinka gratulacje studniuweczki :kla: :okk: :brv: Całuski dla wszystkich :cmo:

trojaczki

04/04/08 22:26:46

joola - wielkie gratki :ok:

mamy bliźniaczków !!

04/04/08 12:58:20

Witam Mikky u mnie maluchy gorączkowały, strasznie marudzily i nie chciały jeść / bądź nie mogły/. Po dwóch dniach walki poszłam do lekarza. Dostały antybiotyk, a kaszel pojawił się na trzeci dzień. Dziś mija tydzień i jest dobrze, tylko mała ma zdarte gardło i chrypi a wogóle to mają problem żeby same zasnąć - przyzwyczaiły się przez chorobę na rekach :lol: W poniedziałek idziemy do kontroli. Powiem wam jeszcze, że maluchy od paru dni widzą już siebie i lubią ze soba gadac i sie dotykać :D pozdrawiam gorąco i sredecznie ilece na spqacerek bo pogoda na razie miodzio

trojaczki

04/04/08 12:46:43

Witam trojaczkowe mamusie! Mardok gratulacje z poznania płci dzieciaczków. Joola czekamy na wieści. Ja o płci dzieci dowiedziałam się w 35 tc., bo mój lekarz nie widział powodu żeby po 20 tc robić jeszcze jakieś usg na kasę chorych. Więc poszłam w końcu prywatnie. Zyczę mamusiom dużo zdrówka i pozdrawiam :cmo:

W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

04/04/08 12:27:59

Witaj. Fragila ponawiam moje pytanie. Jeśli umiesz mi pomóc, to bedę wdzięczna za pomoc. Zlożyłam już rozliczenie roczne w urzędzie skarbowym i odliczyłam sobie ulgę na troje dzieci, gdyż tylko tyle mieliśmy z mężem pobranych zaliczek na podatek dochodowy. Niestety dowiedziałam się, że mogę przez to stracić zasiłek rodzinny z dodatkami, a 360zł to dla mnie niebagatelna kwota. Może umiałabyś mi wjaśnić ,jak to się oblicza, czy stracę zasiłek w miesiącu, w którym będzie wypłacona ulga, czy na jakiś dłuższy okres ? Nasz dochód miesięczny nie przekracza 2500 zł + 360 zł zasiłku.